اخبار فوری

نظر مردان در مورد آرایش غلیظ زنان چیست؟

نظر مردان در مورد آرایش غلیظ زنان چیست؟

نظر مردان درباره آرایش غلیظ زنان

کشیدن خط چشم – ریمل -رژ لب و گونه و… اینها کارهای روزمره و روتین بسیاری از زنان دنیا هستند.آرایش
آرایش
اما بسیاری از آنها به اشتباه به سراغ این لوازم می روند چرا که هدف آنها جلب توجه است ولی در واقع این فکر اشتباه است. در ادامه برای اشنایی بیشتر  با این موضوع با نسیم پلاس همراه باشید:

زنان به چه دلایلی آرایش می کنند؟

در بریتانیا طبق گفته ها  40 درصد از زنانی که آرایش می کنند آن هم به نحوه ی از نوع غلیظ علاقه به جلب توجه جنس مخالف دارند این ارقام در کشورهای مختلف متفاوت است.
بعد از نظر سنجی از 1000 زن و 550 مرد این نتیجه به دست آمده است که از هر 10 زن یکی برای جلب توجه مرد آرایش می کند البته این ارقام مربوط به یک کشور اروپایی است و در مورد کشور خودمان ما به راحتی می توانیم که تشخیص دهیم که چقدر ارقام متفاوت است.
نظر مردان در مورد آرایش غلیظ زنان چیست؟ نسیم پلاس @NasimPlus

دلایل آرایش کردن زنان 

جالب است بدانید که 28 درصد از زنان هم برای داشتن احساس خوب نسبت به خودشان به سراغ آرایش می روند.
17 درصد از زنان در این نظر سنجی گفته اند که اگر آرایش کرده نباشند قرار های مهم خود را کنسل می کنند.
14 دردص از زنان حتی جرات بیرون آمدن از خانه بدون داشتن لوازم آرایش داخل کیفشان را ندارند.
نظر مردان در مورد آرایش غلیظ زنان چیست؟ نسیم پلاس @NasimPlus

حال ببینیم نظر مردان چیست؟

در ادامه همین مطلب بعد از بازگو کردن افکار و عقاید زنان در مورد آرایش در مورد نظر مردان هم صحبت شده است که شاید تا حدودی غیر قابل پیش بینی بوده باشد.
بله ! مردان زنانی را که آرایش کمتری دارند را بیشتر می پسندند و شمار مردانی که زنان را با چهره طبیعی شان می پسندند 33 درصد بیشتر است.
همانطور که گفتیم این اعداد وارقام مربوط به یک کشور اروپایی است در حالی که آنها هیچ عقاید خواصی مانند ما ندارند این گونه فکر می کنند و معتقدند که یک زن با چهره طبیعی زیباتر و جذاب تر است پس مطمئنا در کشورهایی که عقاید محکم تری دارند نظرات مخالف برای جذابیت زنان با آرایش درصد بالاتری خواهد داشت  و اینجاست که تمام نکاتی که دین اسلام برای زیبایی یک زن بیان کرده است را حتی در کشورهای غربی نیز می بینیم.
منبع : نمناک

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *


درباره ما

نسیم پلاس یک مجله خبری اینترنتی است که با توجه حجم انبوه اطلاعات در اینترنت سعی نموده تا به روز ترین، بهترین و با کیفیت ترین اطلاعات را دسته بندی کرده و در اختیار کاربران خود قرار دهد.شبکه های اجتماعی


تماس با ما

لطفا سوال امنیتی زیر را تأیید بفرمایید