اخبار فوری

ناکام ترین نسل طلایی تاریخ فوتبال

ناکام ترین نسل طلایی تاریخ فوتبال

 

ما فوتبال را با لحظات زیبا و دیدنی می شناسیم که بارها آن را در قالب ستاره های فراموش نشدنی دیده ایم و خاطراتی زیبا را برای فوتبالدوستان خلق کرده اند. اما روی بی رحم فوتبال نیز خود را بارها به بازیکنانی نشان داده است که هیچ گاه نتوانسته ایم آن ها را بدون درخشش در چمن سبز ببینیم.

ناکام ترین نسل طلایی تاریخ فوتبال نسیم پلاس @NasimPlus

حال اگر این بازیکنان را در مجموعه یک تیم ببینیم بسیار سخت و غیر قابل باور است که آن ها را ناکام بنامیم. اما یکی از ناکام ترین نسل های فوتبالی که طرفداران فوتبال هیچ گاه آن را از یاد نخواهند برد تیم ملی انگلیس پر ستاره دهه ابتدایی 2000 است. اسامی فوق ستارگانی نظیر جرارد، لمپارد، اوون، بکام، وین رونی، ریو فردیناند، جان تری و … در قالب یک تیم را باید منتخب جهان نامید.

ناکام ترین نسل طلایی تاریخ فوتبال نسیم پلاس @NasimPlus

اما در عین ناباوری این تیم پرستاره هیچ گاه نتوانست افتخاری را کسب کند که لایق سه شیرها باشد. در تمامی تورنمنت های بین المللی شاهد این بودیم که این فوق ستارگان هیچ وقت و در هیچ شرایطی نتوانستند در چارچوب یک تیم موفقیتی چشمگیر را کسب کنند در حالی که در تیم های باشگاهی خود به هر آنچه که می خواستند رسیدند. این نسل به جرات ناکام ترین نسلی است که فوتبال تا کنون به خود دیده است.

ناکام ترین نسل طلایی تاریخ فوتبال نسیم پلاس @NasimPlus

 

منبع :ورزش 11

 

 

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *


درباره ما

نسیم پلاس یک مجله خبری اینترنتی است که با توجه حجم انبوه اطلاعات در اینترنت سعی نموده تا به روز ترین، بهترین و با کیفیت ترین اطلاعات را دسته بندی کرده و در اختیار کاربران خود قرار دهد.شبکه های اجتماعی


تماس با ما

لطفا سوال امنیتی زیر را تأیید بفرمایید