اخبار فوری
Mostafaآبان ۲۳, ۱۳۹۷
9-چهره-سرشناس-هالیود-که-به-خیانت-خود-اعتراف-کردند-NasimPlus@-نسیم-پلاس.jpg

3min670

۹ چهره سرشناس هالیوود که به خیانت خود اعتراف کردند

 

آیا می توان تصور کرد که مردی به بیانسه خیانت کند؟ شاید باورکردنی نباشد اما ظاهراً همسرش جی زی این کار را کرده است. اما این تمام ماجرا نیست و در دنیای پرهیاهوی هالیوود بسیاری از زوجین به یکدیگر خیانت می کنند که در میان آن ها زوج های خوشبخت نیز دیده می شود. در این میان اما تعداد کمی از این سلبریتی ها در انظار عمومی و به طور علنی به خیانت خود اعتراف کرده اند. برخی از این سلبریتی ها هم خود مرتکب خیانت شده و هم شریک زندگی شان به آن ها خیانت کرده است. کریستن استوارت اعتراف کرده که در دوران زندگی با رابرت پتینسون مرتکب خیانت شده است.

 

9 چهره سرشناس هالیود که به خیانت خود اعتراف کردند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

هیو گرانت نیز در دورانی که به نظر می رسید به الیزابت گرانت متعهد می ماند، با یک روسپی رابطه برقرار کرد. دیوید لترمن، دیوید بوریناز و کوین هارت نیز به همسران خود خیانت کردند و در نهایت پس از فاش شدن ماجرا چاره ای جز اعتراف علنی به آن نداشتند. در دنیای سلبریتی ها همواره شایعات و اتهاماتی مبنی بر خیانت برخی از زوجین وجود دارد اما معمولاً تا زمانی که سندی معتبر ارائه نشود، خائنین به خیانت خود اعتراف نمی کنند. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با برخی از بزرگ ترین سلبریتی های هالیوود آشنا کنیم که پس از خیانت به شریک زندگی خود ناچار با اعتراف علنی آن شدند پس با نسیم پلاس همراه باشید :

 

۱- کریستن استوارت و خیانت به رابرت پتینسون

9 چهره سرشناس هالیود که به خیانت خود اعتراف کردند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

در سال ۲۰۱۲ دنیای سرگرمی با شنیدن یک خبر باورنکردنی در شوک فرو رفت: کریستن استوارت به رابرت پتینسون، نامزد و همبازی خود در مجموعه فیلم های «گرگ و میش»، خیانت کرده است. بعد از انتشار چندین عکس که خائن بودن استوارت را ثابت می کرد، این بازیگر سرشناس چاره ای جز اعتراف با عمل شنیع خود نیافت. وی در نهایت اعتراف کرد که با روپرت سندرز، کارگردان فیلم «سفید برفی و مرد شکارچی» رابطه داشته است. در آن زمان، استوارت نامزد پتینسون بوده و سندرز نیز با لیبرتی راس ازدواج کرده بود. استوارت در بیانیه ای به شرح زیر تاسف خود را ابراز کرده و از خیانتش عذرخواهی کرد:« بخاطر ایجاد صدمه روحی و ناامیدی که در نزدیکانم و تمام کسانی که تحت تاثیر قرار گرفته اند بوجود آمده تاسف عمیق خودم را اعلام می کنم».

 

۲- کابوس خیانت هیو گرانت

9 چهره سرشناس هالیود که به خیانت خود اعتراف کردند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

در سال ۱۹۹۵، هیو گرانت بعد از رسانه ای شدن عکس هایی از خود با یک روسپی به نام دیواین براون خود را در مخمصه ای بزرگ دید. ظاهراً آقای گرانت در هنگام مسافرت به لس آنجلس با این روسپی مواجه شده و در ازای ۶۰ دلار خواسته بود که با وی رابطه جنسی برقرار کند. در نهایت این دو توسط مقامات پلیس در خودروی گرانت دستگیر شدند زیرا گرانت در یک منطقه مسکونی پارک کرده بود . در آن دوران، گرانت رابطه عمیقی با الیزابت هارلی داشته و جدیدترین فیلم او با عنوان «۹ ماه» نیز قرار بود به زودی اکران شود. وی در این باره چنین گفته است: «نه تنها بازی من در این فیلم وحشتناک بود بلکه یک هفته قبل از اکران این فیلم در هالیوود دستگیر شدم».

گرانت اتهاماتش را پذیرفت و به ۲ سال محرومیت و پرداخت  ۱٫۱۸۰ دلار جریمه محکوم گردید. وی همچنین مجبور شد که یک دوره آموزشی مربوط به بیماری ایدز نیز بگذارند. دو سال بعد از این رسوایی، گرانت و هارلی از هم جدا شدند هرچند ظاهراً جدایی این دو ارتباطی به خیانت دو سال پیش گرانت نداشت. هارلی در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۵، علت جدا شدن از گرانت را عبوس بودن، بداخلاقی و آزار دهنده بودن شخصیت گرانت اعلام کرد.

 

۳- دیوید بوریناز و اعتراف به خیانت برای خلاص شدن از اخاذی

9 چهره سرشناس هالیود که به خیانت خود اعتراف کردند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

دیوید بوریناز، بازیگر سریال «استخوان ها»، در سال ۲۰۱۰ و ۲ روز پیش از جشن تولد ۸ سالگی پسرش، جیدن، در مصاحبه با مجله People اعترافی باورنکردنی کرد:«من به همسرم وفادار نبوده ام». آن روز همسرش، جیمی برگمن، در کنار بوریناز حضور داشت. وی ادامه داد:«خیانت های من بر ازدواجمان تاثیر بدی گذاشته است. من مسئولیت پذیر نبوده ام». اعترافات بوریناز زمانی ترسناک تر شد که وی اعلام کرد با اخاذی روبرو شده است. در نهایت همین موضوع باعث شد که بوریناز و همسرش برای جلوگیری از بیشتر شدن بی احتیاطی های خود موضوع خیانت را علنی کنند.

گفته می شود که شخص اخاذی کننده که بوریناز بدون اسم بردن به او اشاره کرد، گلوریا آلرد، وکیل راشل اوچیتل بوده، زنی که خود طرف دیگر  ماجرای خیانت بوده است. این زن به بوریناز گفته بود که در صورت پرداخت نکردن حق السکوتی ۶ رقمی خیانت او را به گوش رسانه ها خواهد رساند. در هنگام نوشتن این مقاله، بوریناز و برگمن هنوز با هم زندگی کرده و ظاهراً خیانت بوریناز تاثیر زیادی بر روی رابطه این دو نداشته است.

 

۴- دیوید لترمن و داشتن رابطه با دستیار خود

9 چهره سرشناس هالیود که به خیانت خود اعتراف کردند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

دیوید لترمن در کتاب زندگینامه خود می گوید:«جای من در جهنم است» و پس از این جمله ترسناک است که اعتراف می کند به همسرش، رجینا لاسکو خیانت کرده و با دستیارش، استفانی بیرکیت رابطه نامشروع داشته است. لترمن و بیرکیت بعد از ۲۳ سال رابطه در نهایت در ماه مارس همان سال با هم ازدواج کرده بودند. بدتر از آن، این بود که فاش شد رابرت هالدرمن، همسر سابق بیرکیت، قصد داشته به خاطر این خیانت از لترمن اخاذی کند. ظاهراً هالدرمن با خواندن دفترچه خاطرات همسر سابقش متوجه خیانت لترمن شده و برای فاش نشدن ماجرا از لترمن درخواست حق السکوت کرده بود. لترمن در کتاب خود می نویسد که در صندلی عقب خودرو خود یک بسته پستی حاوی جزییاتی از رابطه نامشروعش با دستیار خود و یک نامه تهدید آمیز یافته که بر اساس آن وی باید به منظور فاش نشدن خیانتش، ۲ میلیون دلار بپردازد.

لترمن نیز که نمی خواست حق السکوت بپردازد تصمیم گرفت که خود ماجرا را علنی کند. بر اساس آنچه که در کتاب زندگینامه لترمن آمده، وی بخاطر این رسوایی دچار افسردگی شده و خود در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۵، آن دوران را سخت ترین دوران زندگی اش عنوان کرده است. وی فاش کرده که بسیار خوش شانس و خوشبخت بوده که از کارش اخراج نشده و همسرش او را ترک نکرده است. ۳ سال پس از این رسوایی، لترمن همچنان دست به هر کاری می زند که اعتماد همسرش را بدست آورد.

 

۵- کریس جنر و خیانت های گسترده

9 چهره سرشناس هالیود که به خیانت خود اعتراف کردند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

کریس جنر اعلام کرده که با رابرت کارداشیان به عشق دوران دبیرستانش خیانت کرده و بعدها نیز این خیانت را در حق خود کارداشیان انجام داده است. وی در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۱ اعلام کرد که خیانت اخیرش بزرگ ترین پیشمانی در زندگی اش است و نتوانسته به خوبی پستی و بلندی های ازدواج را درک کند. وی در کتاب زندگینامه خود که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد دست به اعترافات گسترده ای می زند که البته معلوم نیست تمامی خیانت های او را شامل شود. جنر اعتراف می کند که در سن ۳۰ سالگی سعی با بحران میانسالی روبرو شده و قصد داشته با عیاشی و خوشگذرانی این بحران را پشت سر بگذارد.

او به گفته خودش به برقراری رابطه های جنسی متعدد و غیرطبیعی با افرادی غیر از همسرش روی آورده بود. جنر اعتراف می کند که بارها با تهیه کننده ای به نام رایان رابطه نامشروع داشته و حتی یک بار که این دو در رستورانی قرار شام داشته اند، رابرت کارداشیان سر رسیده و خیلی سریع درخواست طلاق داده است. وی همچنین اعتراف می کند که با تاد واترمن، بازیکن مشهور تنیس رابطه داشته و دستکم در ۳ مورد، کارداشیان او را در حال این مورد از خیانت دیده است. وی می گوید که در یکی از این موارد، رابرت کارداشیان با چوب گلف به خودرو واترمن حمله کرده است.

 

۶- جی زی و اعتراف به خیانت به بیانسه

9 چهره سرشناس هالیود که به خیانت خود اعتراف کردند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

در آوریل ۲۰۱۸، جی زی و بیانسه دهمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند اما این ده سال به خوبی و خوشی سپری نشده است. یک سال قبل از آن، جی زی در مصاحبه ای با صراحت بی سابقه ای اعلام کرد که به همسر خود وفادار نبوده است. این اعتراف بعد از آن بود که برخی از طرفداران بیانسه با استناد به برخی از ترانه های آلبوم «لیموناد»، خبر از خیانت جی زی به بیانسه داده بودند. جی زی از خیانت خود به عنوان واکنشی نسبت به بن بست عاطفی در دوران سخت زندگی و رفتن به «حالت تلاش برای بقا» یاد می کند.

وی همچنین اعتراف کرده که به درمان روانشناسی روی آورده و تلاش می کند که زندگی اش را حفط کند. جی زی در مصاحبه ای دیگر در سال ۲۰۱۸ با دیوید لترمن، بسیار شفاف تر در مورد زندگی شخصی و خیانتش صحبت کرده است. وی در این مصاحبه چنین گفت: «من همسری بسیار زیبا و مهربان دارم که بسیار فهمیده بوده و می داند که به اندازه کاری که انجام داده ام بد نیستم».

 

۷- کوین هارت و خیانت به همسر باردار

9 چهره سرشناس هالیود که به خیانت خود اعتراف کردند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

در جولای ۲۰۱۷، تصاویر و فایلی ویدیویی در رسانه ها منتشر می شد که کوین هارت را در حال عشقبازی با زنی ناشناس در میامی نشان می داد. وی در ابتدا ادعای خیانت را رد کرده و شایعات را دروغین دانست. اما در سپتامبر ۲۰۱۸، کوین هارت با قرار دادن فایلی ویدیویی در حساب اینستاگرام خود ادعا کرد که وی اشتباه بزرگی در قضاوت مرتکب شده و خود را ناآگاهانه در محیطی قرار داده که تنها اتفاقات ناخوشایند در آن رخ می دهد. وی در این ویدیو بارها از همسر باردارش، انیکو پریش، و فرزندانش عذرخواهی کرده است. یک منبع ناشناس نیز به رسانه ها گفته بود که هارت قربانی یک اخاذی نافرجام بوده که باعث شده وی به خیانت خود اعتراف کند.

 

۸- جود لا و خیانت به سینا میلر با یک پرستار بچه

9 چهره سرشناس هالیود که به خیانت خود اعتراف کردند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

در سال ۲۰۰۵، رسانه های بریتانیایی خبر دادند که جود لا در دوران زندگی با سینا میلر، با پرستار بچه ای به نام دیزی رایت رابطه جنسی نامشروع برقرار کرده است. این بازیگر سرشناس در بیانه ای خیانت خود را تایید کرده و گفت که «بسیار شرمنده و ناراحت ام که سینا و تمام کسانی که به ما نزدیک هستند را آزرده ام». سینا میلر نیز در سخنانی در سال ۲۰۰۶ به طور ضمنی این خیانت را تایید کرده و چنین گفت:«توصیه من به خانم های مجرد تنها این است که مجرد بمانید».

ظاهراً پرستار بچه مذکور بعد از این که کارش در خانه لا را از دست می دهد، داستان رابطه اش با این بازیگر را به یکی از مجلات زرد می فروشد. وی در این نوشته ها، جزییات رابطه خود با جود لا را ثبت کرده و حتی اعتراف می کند که یک بار هنگامی که او و لا در اتاق بازیگر بریتانیایی بوده اند، یکی از فرزندان لا وارد اتاق شده و آن ها را با هم دیده است. بعد از این رسوایی، رایت از این که روابط خود با لا را به اطلاع رسانه ها رسانده اظهار پیشمانی کرد.

 

۹- خیانت سینا میلر به جود لا

9 چهره سرشناس هالیود که به خیانت خود اعتراف کردند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

باور کردنی نیست اما خیانت سینا میلر و جود لا دو طرفه بوده است. ظاهراً سینا میلر اعتراف کرده که در دوران زندگی خود با جود لا و در برهه ای که روابط این زن و شوهر متشنج بوده، وی برای مدتی کوتاه با دنیل کریگ رابطه داشته است. حتی بعدها ادعا شد که وی در سال ۲۰۰۸ نیز همراه با بالتازار گتی به جود لا خیانت کرده است. میلر خود به هر دو رابطه نامشروعش اعتراف کرده و گفته که مورد اخیر بسیار ناخوشایند بنظر می رسد زیرا در آن دوران بالتازار گتی با روزنتا میلینگتون زندگی کرده و ۴ فرزند داشت.

میلر در اظهاراتی پس از افشای عکس هایی از او در حال عشقبازی با گتی گفت که از این خیانت های خود درس گرفته و از تمامی اطرافیانش عذرخواهی کرده است. گتی نیز در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۶ ادعا کرد که این رسوایی، باعث مستحکم تر شدن رابطه او و همسرش شده است.

 

منبع : روزیاتو


Mostafaآبان ۲۳, ۱۳۹۷
پرفروش-ترین-فیلم-های-سال-96-NasimPlus@-نسیم-پلاس.jpg

4min850

پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۹۶

سال نود شش در حالی روزهای آخرش را سپری می‌کند که هرروز و ماهش پر بود از مصیبت. آن‌قدر در این سال به هم تسلیت گفتیم که دیگر این واژه معنایی ندارد. غم روی غم و فاجعه روی فاجعه تلنبار شده و حالا در آخرین روزهای این سال، درحالی‌که نفس‌های زمستان به شماره افتاده بیش از آنکه منتظر بهار باشیم منتظر یک فاجعه دیگر هستیم تا بار دیگر رخت عزا بر تن کنیم و تسلیت‌های بی‌معنی‌مان را حواله همدیگر.

اگر نگاهی به جدول فروش فیلم‌های سال ۹۶ بیندازید، به‌وضوح مشخص است که مردم داغ‌دیده، امسال بیش از هرسال دیگری، به تماشای فیلم‌های کمدی نشستند و بیش‌ازپیش از سینمای واقع‌گرا و تلخ دوری کردند.

همین جدول یک معیار مناسب برای ارزیابی حال مردم است و یک شاخص کم‌اشتباه درباره شادی جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم. انگار خود این جدول هم یکی دیگر از فجایعی است که باید به آن خو بگیریم و احتمالاً سال آینده هم منتظر تکرارش باشیم.

پرونده اکران سال ۹۶ بدون هیچ شگفتی بسته شد.

امسال نه خبری از عاشقانه‌ای هندی چون «سلام بمبئی» بود و نه فاتحی از جشنواره کن چون «فروشنده». گیشه سال ۹۶ به‌مانند فیلم‌های اکران شده در این سال، حال و هوای متوسطی دارد و با همین میانه‌روی محض هم به کار خود پایان خواهد داد.
با نسیم پلاس همراه باشید تا نگاهی بیندازیم به پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۹۶

 

کمدی‌ها، پیشتاز و در صدر

 

۱ـ «نهنگ عنبر ۲، سلکشن رؤیا»:

پرفروش ترین فیلم های سال 96 NasimPlus@ نسیم پلاس

 

دومین قسمت از «نهنگ عنبر» به کارگردانی سامان مقدم، با بازی با همان کلیشه‌های دوست‌داشتنی قسمت اول و نوستالژی جذاب دهه شصت، توانست در مدت کوتاهی تمام رکوردها را جابه‌جا کند و در صدر جدول پرفروش‌ها جا خوش کند.

دومین قسمت از این فیلم، هیچ قصه تازه‌ای عرضه نکرد و «نهنگ عنبر ۲، سلکشن رؤیا» ازلحاظ ساختاری یک‌قدم به عقب بود، اما فرمولی که مقدم در قسمت قبلی کشف کرده بود نیاز به دست‌کاری چندانی نداشت و فروش بیش از بیست میلیارد فیلم هم این ادعا را تائید می­کند. اگر در آینده‌ای نزدیک شاهد قسمت سوم این فیلم بودید تعجب نکنید؛ فرمول «نهنگ عنبر» اکنون حکم طلا را دارد.

 

۲ـ «گشت ۲»:

پرفروش ترین فیلم های سال 96 NasimPlus@ نسیم پلاس

«گشت ۲» بدون حاشیه‌ها و ماجراهایی که «گشت ارشاد» را احاطه کرده بود به روی پرده رفت، آن‌هم درحالی‌که حمید فرخ نژاد برای بازآفرینی کاراکترش در جشنواره سال قبل نامزد سیمرغ بلورین شده بود؛ اما «گشت ۲» هم به‌مثابه «نهنگ عنبر ۲» از قسمت قبلی‌اش فاصله زیادی داشت و خرده داستان‌های بی‌ربط و چندتایی کنایه سیاسی پراکنده، کلیت فیلم را تشکیل می‌داد و گزند و دیالوگ‌های نیشدار قسمت اول به «گشت ۲» راه نیافتند و سعید سهیلی با رویکردی میانه‌روتر از قبل یک کمدی قابل‌قبول و موفق برای گیشه ساخت که اتفاقاً موفق هم بود.

 

۳ـ «آینه‌بغل»:

پرفروش ترین فیلم های سال 96 NasimPlus@ نسیم پلاس

منوچهر هادی که با ساخت «من سالوادور نیستم» طعم خوش موفقیت در گیشه را چشیده بود، بعد از درام اجتماعی «کارگر ساده نیازمندیم» دوباره به سراغ این ژانر رفت. «آیینه بغل» از «سالوادور» خوش‌ساخت‌تر است و کمدی روان‌تری دارد. در کل تجربه فیلم‌سازی هادی در آخرین کارش، سبک و ساده است و بدون هیچ ادعایی فقط بیننده‌اش را می‌خنداند.

البته هادی سعی کرده در لابه‌لای فیلمش انتقادهای اجتماعی نسبت به تفاوت طبقاتی را نیز بگنجاند که در سایه خنده و شوخی حاکم بر فیلم رنگ می‌بازد. «آیینه بغل» موضوع ساده‌ای دارد و روایتی ساده‌تر، اما چیزی که آن را به این موفقیت رسانده است، حضور درخشان جواد عزتی است.

البته این فیلم همچنان در اکران است و فاصله کمی با رقبای دیگرش دارد و خیلی راحت می‌تواند به پرفروش‌ترین فیلم سال و همچنین تاریخ سینمای ایران تبدیل شود.

 

۴ـ «خوب، بد، جلف»:

پرفروش ترین فیلم های سال 96 NasimPlus@ نسیم پلاس

اولین تجربه فیلم‌سازی پیمان قاسم‌خانی، از بسیاری جهات عجیب است. اول اینکه، چیز جدیدی برای عرضه ندارد و بسط قصه «پژمان» در فضایی جدید است. از جهت دیگر، قاسم‌خانی با نگارش فیلم‌نامه «مارمولک» و همکاری طولانی‌اش با مدیری یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک فیلم کمدی شناخته می‌شد اما «خوب، بد، جلف» با نگاهی سطحی و کمدی تکراری بااینکه درفروش موفق بود اما امتیاز مثبتی در کارنامه قاسم‌خانی محسوب نمی‌شود.

 

۵ـ «اکسیدان»:

پرفروش ترین فیلم های سال 96 NasimPlus@ نسیم پلاس

«اکسیدان» اولین ساخته حامد محمدی، بیشتر در گروه طنز جا می‌گیرد تا کمدی. انتقادات «اکسیدان» در ورای کاراکترهای کلیشه‌ای و روایت ضد فرهنگی‌اش، رنگ می‌بازد و درنهایت زوج امیر جعفری و جواد عزتی هستند که بار اصلی کمدی فیلم را به دوش می‌کشند؛ اما تفاوت اصلی «اکسیدان» با فیلم‌های پرفروش دیگر در این است که اساساً مخاطب صفر و یک می‌طلبد.

یا از آن خوشتان می‌آید یا از آن متنفر می‌شوید که این هم از گزندگی انتقادات و بی‌پردگی و صراحت طنز فیلم می‌آید. «اکسیدان» باوجوداینکه از فیلم‌های موفق گیشه در سال ۹۶ بود اما نسبت به فیلم چهارم این جدول، شش میلیارد کمتر فروخته است و همین تفاوت اساسی درفروش، برخورد مخاطب با اثر را آشکار می‌کند و نشان می‌دهد که همچنان کمدی‌های صرفاً مفرح محبوب‌ترند.

 

۶ـ «ساعت ۵ عصر»:

پرفروش ترین فیلم های سال 96 NasimPlus@ نسیم پلاس

 اولین ساخته سینمایی مهران مدیری که به گفته خودش یک کمدی سیاه بود، بیش از آنکه به‌واسطه محتوا و یا ساختار منحصربه‌فردش موفق باشد، با برند مهران مدیری توانست به فروش بالادست یابد. «ساعت ۵ عصر» هم مانند «اکسیدان» یک طنز انتقادی است اما نسبت به آن گزنده‌تر و نیشدارتر.

مدیری گرچه در اولین تجربه فیلم‌سازی‌اش نشان می‌دهد به‌جز ساخت مجموعه‌های نود شبی توانایی فیلم‌سازی هم دارد اما با ریتم و ساختار مشکل دارد و انسجام کلی اثرش به‌شدت دچار مشکل است. فروش کمتر از ده‌میلیاردی فیلم مدیری، یک موفقیت است اما نه برای مرد شکست‌ناپذیر سینما و تلویزیون ایران.

 

۷ـ «خالتور»:

پرفروش ترین فیلم های سال 96 NasimPlus@ نسیم پلاس

بازهم یک کمدی دیگر، اما به‌جرئت ضعیف‌ترین کمدی سال گذشته و حتی بدترین فیلمی که در سال ۹۶ اکران شد، مهران غفوریان و علی صادقی در نقش‌های همیشگی‌شان، پوریا پورسرخ در نقش جوان اول فیلم و رقص و آوازهایی که در تبلیغات فیلم پررنگ شده بودند، خیل عظیم مشتاقان خندیدن و سرگرم شدن را به سینما کشاندند و خیلی‌هایشان را ناراضی روانه خانه کردند.

 

۸ـ «رگ خواب»:

پرفروش ترین فیلم های سال 96 NasimPlus@ نسیم پلاس

ساخته تحسین‌شده حمید نعمت‌الله، جز معدود فیلم‌های جدی سال گذشته بود که توانست دیده شود. بازی خوب لیلا حاتمی، موسیقی تأثیرگذار سهراب پورناظری و صدای جادویی همایون شجریان به‌علاوه نام خود نعمت‌الله به‌عنوان یک فیلم‌ساز توانا، توانست مخاطبان سینمای ایران را مجاب کند به تماشای این فیلم بنشینند.

روایت نمادین «رگ خواب» به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد، اما هیچ‌کس نمی‌تواند منکر خوش ساختی و بازی‌های خوب «رگ خواب» شود.

 

۹ـ «زرد»:

پرفروش ترین فیلم های سال 96 NasimPlus@ نسیم پلاس

«زرد» نمونه کاملی است که چگونه می‌توان مخاطب را گول زد و به سینما کشاند. کافی است جمعی از بازیگران جذاب و سوپراستارها را در کنار یکدیگر جمع کنید، فاجعه‌ای به تصویر بکشید و در کنار این‌ها تا می‌توانید شایعه و حاشیه بسازید. «زرد» به‌جز این‌ها هیچ برگ برنده‌ای ندارد و در مقایسه با فیلم‌هایی که در میانشان قرارگرفته فقط یک فیلم زرد است.

 

۱۰ـ «ماجرای نیمروز»:

پرفروش ترین فیلم های سال 96 NasimPlus@ نسیم پلاس

دیگر وقتش است که محمدحسین مهدویان را نابغه سینمای امروزمان بنامیم. مهدویان که با «ایستاده در غبار» به شهرت رسید در دومین اثرش در قالب یک تریلر پر افت‌وخیز و روایت یک ماجرای پلیسی اما واقعی، توانایی قصه‌گویی‌اش را به اثبات می‌رساند.

مهدویان با «ماجرای نیمروز» هم رسالت تاریخی‌اش را به انجام می‌رساند و هم به بهترین شکل سینمای قصه‌گو و کلاسیک را زنده می‌کند و استقبال نسبی از این فیلم نشان از برقراری ارتباط مهدویان و مخاطبانش دارد.

 

۱۱-  «خفگی»:

پرفروش ترین فیلم های سال 96 NasimPlus@ نسیم پلاس

 آخرین ساخته فریدون جیرانی، با همه حاشیه‌ها و نظرات و موافق و مخالف در رده یازدهم این لیست جای دارد که برای یک فیلم متفاوت و غیر کمدی می‌تواند موفقیت بزرگی به‌حساب آید.

 

 ۱۲- «قاتل اهلی»

پرفروش ترین فیلم های سال 96 NasimPlus@ نسیم پلاس

 مسعود کیمیایی اما از شانس مشابهی برخوردار نبود و روایت بی‌سروته استاد که قربانی روابط پدر و پسری شده بود با دو میلیارد و پانصد تومان فروش کارش را پایان داد تا شاید پایانی باشد بر همه حاشیه‌های این فیلم.

 

۱۳-«خانه دختر»

پرفروش ترین فیلم های سال 96 NasimPlus@ نسیم پلاس

 فیلم تکه و پاره شده شهرام شاه‌حسینی اما در رده سیزدهم قرار دارد و کنجکاوی مخاطبان برای رمزگشایی این روایت و صحبت‌های درگوشی در مورد موضوع تجاوز پدر به دختر، فروش فیلم را به دو میلیارد و هشت‌صد و پنجاه میلیون تومان رساند.

 

۱۴-«صفرتا سکو»

پرفروش ترین فیلم های سال 96 NasimPlus@ نسیم پلاس

علی‌رغم همه پتانسیل‌هایش و تلاش‌های مهتاب کرامتی برای دیده شدن، بیش از حدود سیصد و نود میلیون فروش نکرد. البته این اولین باری است که یک مستند در جریان اکران اصلی حضور پیدا می‌کند و همین میزان فروش را نیز باید به فال نیک گرفت .

 

جالب‌ترین مورد جدول فروش فیلم‌های سال ۹۶، «قلب سفید قاصدک‌ها» با فروش ۸۴ هزار تومان است،شاید رکورد پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران عوض شود اما به نظر می‌رسد این فیلم تا مدت‌ها لقب کم‌فروشترین فیلم را از آن خودکرده است.

 

منبع:نماوا


Aft@bآبان ۲۳, ۱۳۹۷
معشوقه-و-نامزد-ایسکو-بازیکن-رئال-مادرید-در-فیلم-همه-می-دانند-اصغر-فرهادی-NasimPlus@-نسیم-پلاس.jpg

1min4020

معشوقه و نامزد ایسکو بازیکن رئال مادرید در فیلم “همه می دانند” اصغر فرهادی

 

سارا سالامو معشوقه و نامزد ایسکو بازیکن رئال مادرید در فیلم همه می دانند اصغر فرهادی به ایفای نقش پرداخته است.

 

همکاری دوباره نامزد ایسکو با اصغر فرهادی

جشنواره کن با نمایش فیلم «همه می‌دانند» تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی آغاز به کار کرد. تا اینجایش هیچ ربطی به فوتبال ندارد اما یکی از مدل‌های تبلیغاتی فیلم بین‌المللی فرهادی، کن، سینما و همه می‌دانند را به فوتبال مرتبط می‌کند.

سارا سالامو، مدل تبلیغاتی فیلم «همه می‌دانند» اصغر فرهادی معشوقه ایسکو، ستاره رئال مادرید و اسپانیاست. در حالی که یک ماه و چند روز دیگر ایسکو باید همراه تیم ملی اسپانیا مقابل تیم ملی ایران بازی کند، نامزد او که یک بازیگر تقریباً شناخته شده در سینمای مستقل اروپاست، همراه عوامل فیلم فرهادی در جشنواره کن روی فرش قرمز رفت.

در فهرست بازیگران اصلی فیلم فرهادی اشاره‌ای به نام سارا سالامو نشده اما گویا این بازیگر نقش کوتاهی هم در فیلم همه می‌دانند دارد. سارا سالامو حدود یک ماه قبل در صفحه شخصی خود برای تازه‌ترین فیلم فرهادی تبلیغ کرده بود.

معشوقه و نامزد ایسکو بازیکن رئال مادرید در فیلم همه می دانند اصغر فرهادی NasimPlus@ نسیم پلاس

سارا سالامو در فیلم همه می دانند

 

منبع: سیمرغ


Aft@bآبان ۲۳, ۱۳۹۷
فیلم-هایی-که-باعث-جراحت،-قطع-عضو-و-مرگ-عوامل-خود-شده-اند-NasimPlus@-نسیم-پلاس.jpg

5min2470

فیلم هایی که باعث جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده اند

 

در این مطلب از نسیم پلاس به معرفی تعدادی از آثار سینمایی و تلویزیونی می‌پردازیم که در جریان تولید خود، منجر به حوادث عجیبی همچون جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده‌اند.

اگرچه ما با تماشای آنچه که طی پخش فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی به نمایش در می‌آید به آن اثر علاقه مند شده یا درباره‌ی آن به اظهار نظر می‌پردازیم و معمولا به چیزی بیش از آنچه روی صحنه رخ داده و دوربین‌های فیلمبرداری آنها را ضبط کرده‌اند دست نمی‌یابیم اما گاهاً در پشت صحنه‌ی آثار مختلف، اتفاقاتی رخ داده که به مراتب از آنچه که در مقابل دوربین رقم می‌خورد عجیب تر هستند و در نهایت نیز بسیار خبرساز می‌شوند.

گاهی کار به جایی می‌رسد که مخاطبان، یک اثر سینمایی یا تلویزیونی را با اتفاقاتی که در پشت صحنه‌ی آن رخ داده به یاد می‌آورند. این اتفاقات می‌توانند شامل مرگ عوامل کار، جراحت شدید آنها و همچنین وقوع حوادثی همچون انفجار و آتش سوزی باشند. از آخرین حوادثی که هنگام فیلمبرداری آثار مختلف روی داده می‌توان به مرگ بدلکار سریال تلویزیونی مردگان متحرک (The Walking Dead) و در ادامه، مرگ بدلکار زن فیلم ددپول ۲ (Deadpool 2) اشاره کرد. در این مطلب به معرفی تعدادی از آثاری می‌پردازیم که در جریان تولید خود، منجر به حوادث عجیبی شده‌اند.

 

شمشیر تیپو سلطان (The Sword Of Tipu Sultan)

فیلم هایی که باعث جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده اند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

سریال شمشیر تیپو سلطان (The Sword Of Tipu Sultan) به کارگردانی سانجی خان و اکبر خان و با بازیگری هنرمندانی نظیر دیپکا چیخالیا، شهباز خان، موکش ریشی و خود سانجی خان، بر اساس رمان پرفروشی نوشته‌ی بهاگانگیدوانی ساخته شده و در سال ۱۹۹۰ از تلویزیون هندوستان پخش شد که تحسین منتقدان را نیز به همراه داشت. بیشتر این تحسین‌ها به شکوه و عظمت مجموعه و عملکرد درخشان بازیگران کار باز می‌گشت.

در روز هشتم فوریه سال ۱۹۸۹، در خلال فیلمبرداری سریال در استودیو پریمیر در شهر میسور در ایالت کارناتاکا هندوستان، در پی حادثه‌ای، استودیو دچار آتش سوزی می‌شود و به دلیل سیم کشی نامناسب وعدم رعایت استانداردهای ایمنی، دسترسی نداشتن به تجهیزات آتش نشانی و نبود تهویه‌ی مناسب، شعله‌های آتش گسترش پیدا می‌کنند و دمای محل تا ۱۲۰ درجه سانتی گراد افزایش می‌یابد. در این میان،  وجود چراغ‌ها و پروژکتورهای فراوان باعث انفجارهایی شده که در پی آن، ۶۲ نفر از خدمه‌ی مجموعه جان خود را از دست دادند. سانجی خان نیز دچار سوختگی شدید شد و طی ۱۳ ماه بستری در بیمارستان، تحت ۷۲ عمل جراحی قرار گرفت.

 

تایتانیک (Titanic)

فیلم هایی که باعث جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده اند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

حماسه عاشقانه‌ی تایتانیک (Titanic) به کارگردانی جیمز کامرون و با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و کیت وینسلت در نقش‌های اصلی، پس از نمایش در اواخر سال ۱۹۹۷، ضمن دریافت ۱۱ جایزه اسکار و تبدیل شدن به پرافتخارترین فیلم سینما از این حیث، به عنوان پرهزینه‌ترین فیلم تا زمان خود، رکورد پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما را نیز جابجا کرد.

از آنجایی که جیمز کامرون یکی از کمال‌گراترین فیلمسازان دوران معاصر سینما به حساب می‌آید، او پیش از آغاز تولید فیلم، بقایای کشتی تایتانیک و محل حادثه را به دقت مورد بررسی قرار داد و در ادامه استودیویی کامل را با امکان فرو رفتن در آب درساحل روزاریتو در مکزیکو ساخت و یک کشتی را با ابعاد فقط ۱۰ درصد کوچکتر از ابعاد واقعی تایتانیک، داخل آن قرار داد.

در طول فیلمبرداری «تایتانیک»، اتفاقات و حوادث متعددی رخ داد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به سقوط ریل‌های فیلمبرداری روی عوامل فیلم اشاره کرد که موجب شکستگی استخوان تعدادی از آنها شد.

کامرون برای فیلمبرداری صحنه‌های پایانی فیلم، بازیگران و عوامل کار را در آب بسیار سردی قرار داد که این امر باعث ابتلای بسیاری از بازیگران و عوامل کار به آنفولانزا و همچنین عفونت‌های کلیوی شد. تعداد زیادی از بدلکاران فیلم در طول کار با شکستگی دنده و همچنین سایر استخوان‌های بدن روبرو شده و کیت وینسلت نیز در فیلمبرداری دو صحنه، تا آستانه‌ی غرق شدن کامل پیش رفت.

این اتفاقات پشت سر هم، انجمن بازیگران آمریکا را مجاب کرد تا افرادی را برای تحقیقات به مکزیک بفرستند. در شب پایان فیلمبرداری تایتانیک، یک جشن بزرگ در نُوا اِسکوشیا کانادا برگزار شد که تمام عوامل فیلم در آن شرکت کردند. در خلال این مهمانی، چند خرابکار مقداری زیاد از داروی روان‌گردان و توهم‌زایی به نام فن‌سیکلیدین (PCP) را با غذای حاضران ترکیب کردند و آنها نیز پس از صرف غذا، دچار توهم‌های شدید شدند و طولی نکشید که مهمانی به آشوب کشیده شد. در ادامه‌ی این شب، کار کامرون و ۸۰ تن از عوامل فیلم به بیمارستان کشیده شد. بیل پکستون به عنوان یکی از بازیگران فیلم، تا دو هفته دچار مشکل توهم و حس بیماری بود.

 

کشتی نوح (Noah’s Ark)

فیلم هایی که باعث جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده اند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

پس از موفقیت فیلم نسخه سال ۱۹۲۳ ده فرمان (Ten Commandments) به کارگردانی سیسیل بی دمیل، داریل اف زانوک (All About Eve) به عنوان تهیه کننده و مایکل کرتیز (Casablanca) به عنوان کارگردان، به سراغ اقتباسی دیگر از داستان‌های کتاب مقدس با نام کشتی نوح (Noah’s Ark) رفتند.

با شروع تولید و آغاز فیلمبرداری کار، همه چیز دقیقا طبق نقشه پیش می‌رفت تا اینکه نوبت به فیلمبرداری صحنه‌ی مربوط به غرق شدن کشتی نوح رسید. زانوک و کرتیز به جای استفاده از صحنه‌های مینیاتوری که در آن زمان بسیار مرسوم بود، تصمیم گرفتند تا این صحنه را به طور واقعی بازسازی کنند. از همین رو، بازیگران و سایر عوامل فیلم در محیطی حاوی ۱۵ هزار تن آب یعنی چیزی بیش از ۴ میلیون گالون رها شدند و به صورت واقعی برای زنده ماندن به تلاش پرداختند.

هال مور (Phantom of the Opera)، فیلمبردار برنده ۲ جایزه اسکار سینما، پیش از فیلمبرداری این صحنه اعتقاد داشت که به جز بدلکاران فیلم، سایر عوامل کار از میزان خطرناک بودن این صحنه اطلاعی ندارند و در اعتراض به همین موضوع، پروژه را ترک کرد و بارنی مک‌گیل جانشین وی شد.

پس از بی‌اعتنایی سازندگان فیلم به هشدار مور، کار فیلمبرداری این صحنه آغاز شد و در جریان آن، حجم شدید آب بازیگران را در شرایط مرگباری قرار داد که همین موضوع باعث غرق شدن سه تن از آنها و قطع شدن پای یک نفر دیگر شد. در کنار این تلفات، ده‌ها نفر از عوامل فیلم از جمله بازیگران اصلی کار دچار شکستگی‌های استخوان شده و تعدادی نیز با مشکلات جدی روبرو شدند.

 

بی‌مصرف‌ها ۲ (The Expendables 2)

فیلم هایی که باعث جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده اند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

فیلم بی‌مصرف‌ها ۲ (The Expendables 2) به کارگردانی سایمون وست و با حضور ستارگان سرشناسی همچون سیلوستراستالونه، جت لی، دولف لاندگرن، آرنولد شوارتزنگر، جیسون استاتهام، چاک نوریس، تری کروس، رندی کوچار، لیام همسورث، اسکات ادکینز، بروس ویلیس و ژان کلود ون دم با بودجه‌ای معادل ۱۰۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۲ ساخته شد و پس از نمایش، به فروشی نزدیک به ۳۱۵ میلیون دلار دست یافت که همچون قسمت اول این مجموعه فیلم‌ها، بخش اعظمی از فروش خود را از سینماهای خارج از آمریکا خصوصا شرق آسیا به دست آورد.

فیلمبرداری «بی‌مصرف‌ها ۲» از سپتامبر ۲۰۱۱ آغاز شد و به مدت ۱۴ هفته ادامه پیدا کرد. در تاریخ بیست و هفتم اکتبر، هنگام فیلمبرداری یکی از صحنه‌های اکشن فیلم، انفجار بزرگی در دریاچه‌ی اونیناوو در نزدیکی شهر سوفیه رخ داد که منجر به کشته شدن بدلکار شخصیت جت لی به نام کان لیو و مجروحیت شدید بدلکاری دیگر به نام نو سان شد. علاوه بر این در هنگام فیلمبرداری صحنه‌ای دیگر، سیلوستر استالونه و آرنولد شوارتزنگر مجروح شدند و مورد عمل جراحی شانه قرار گرفتند. پیش از این در قسمت اول این فیلم، وقوع انفجاری بزرگ، استیو آستین را تا آستانه‌ی مرگ پیش برده بود و در «بی‌مصرف‌ها ۳» نیز جیسون استاتهام پس از بریدن ترمز کامیونش، از ارتفاع ۱۸ متری داخل دریای سیاه سقوط کرد.

 

منطقه نیمه‌روشن (The Twilight Zone)

فیلم هایی که باعث جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده اند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

پس از موفقیت فوق العاده‌ی منطقه نیمه‌روشن (The Twilight Zone) به تهیه کنندگی راد سرلینگ که در فاصله‌ی بین سال‌های ۱۹۵۹ تا ۱۹۶۴ از شبکه CBS پخش شد و در دهه‌های بعدی به عنوان یکی از بهترین مجموعه‌های تاریخ تلویزیون انتخاب شد، استیون اسپیلبرگ به همراه دوست نزدیک خود یعنی جان لندیس و همچنین دو کارگردان دیگر، جورج میلر و جو دانته، به سراغ ساخت نسخه‌ی سینمایی این مجموعه رفتند. این فیلم چهار بخش مختلف داشت که حادثه‌ی تلخ در طول تولید آن، به بخش مربوط به جان لندیس بر می‌گردد.

لندیس که در آن زمان با ساخت فیلم‌های موفقی همچون برادران بلوز (Blues Brothers) و گرگ‌نمای آمریکایی در لندن (An American Werewolf in London)، در عین جوانی اسم و رسم خوبی را برای خود به هم زده بود، برای فیلمبرداری بخش مربوط به خود در «منطقه نیمه‌روشن» به دنبال استفاده از دو کودک خردسال بود ولی از آنجا که قوانین مربوط به کودکان کالیفرنیا به وی اجازه نمی‌داد که از بازیگران کودک در ساعات شب بازی بگیرد، برای این دو نقش به سراغ دو کودک خارجی ۶ و ۷ ساله به نام‌های رنه شین یه چن و میکا دین له رفت. در بیست و سوم جولای سال ۱۹۸۲، لندیس تصمیم به فیلمبرداری صحنه‌ی مربوط به پرواز هلی کوپتر گرفت که شامل استفاده از مواد منفجره و انفجاری بزرگ می‌شد و این در شرایطی بود که والدین کودکان، درباره‌ی استفاده از مواد منجره و خطرناک بودن این صحنه کاملا بی‌خبر بودند.

پس از آغاز تصویربرداری، زمان‌بندی اشتباه در منفجر کردن مواد و همچنین فاصله‌ی کم هلی کوپتر با زمین، باعث بر هم خوردن تعادل آن شده و در نهایت به سقوط هلیکوپتر و وقوع یک فاجعه منجر شد.

بازیگر اصلی این بخش با نام ویک مورو به همراه دو کودک خردسال، جان خود را در این حادثه از دست دادند و ۷ نفر از سایر سرنشینان هلیکوپتر نیز با جراحت‌های شدیدی روبرو شدند. پس از این فاجعه، قوانین بسیاری برای حفظ فضای ایمنی در هنگام فیلمبرداری آثار اکشن وضع شده و برای مدت چند سال، حوادث پیش آمده در این قبیل فیلم‌ها به حداقل میزان خود رسید. جلسات دادرسی پرونده‌ی فاجعه The Twilight Zone تا سال ۱۹۸۷ ادامه پیدا کرد و طی نتیجه نهایی آن، لندیس به عنوان مقصر شناخته نشد.

استیون اسپیلبرگ که در کنار کارگردانی یکی از بخش‌های «منطقه نیمه‌روشن»، تهیه کنندگی آن را نیز بر عهده داشت، پس از این حادثه‌ی تلخ، به رابطه‌ی صمیمانه‌ی خود با لندیس خاتمه داد و خطاب به تیم بازیگران و دست اندرکاران سینما و تلویزیون اعلام کرد که ساخت یک فیلم، هیچ گاه ارزش از دست رفتن جان انسان‌ها را ندارد و از آنها خواست که در صورتی که مشاهده کردند کسی قصد بازی با جان آنها را دارد، به سرعت پروژه را ترک کنند.

در این میان اگرچه جان لندیس به کار فیلمسازی خود ادامه داد ولی خودش اظهار می‌کند که این حادثه، تاثیر منفی بسیاری را روی کارنامه‌ی حرفه‌ای وی گذاشت.

البته او از این ماجرا درس عبرت نگرفت و در دهه ۹۰ میلادی، هنگام فیلمبرداری فیلم برادران بلوز ۲۰۰۰ (Blues Brothers 2000)، به دلیل رعایت نشدن نکات ایمنی از طرف وی، سه تن از دست اندرکاران فیلم تا آستانه‌ی مرگ پیش رفتند.

 

براداک: مفقود الاثر ۳ (Braddock: Missing in Action III)

فیلم هایی که باعث جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده اند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

اگر چه چاک نوریس در سری فیلم‌های مفقود الاثر (Missing in Action) از پس انجام هر کار غیرممکنی بر می‌آید، اما در طول فیلمبرداری قسمت سوم این مجموعه، او هیچ راهی برای نجات هلی‌کوپتر متعلق به نیروی هوایی فیلیپین نیافت. نکته‌ی کنایه آمیز اینجا است که این حادثه دقیقا در همان روزی اتفاق افتاد که نتایج مجموعه جلسات دادگاه رسیدگی به پرونده‌ی فاجعه The Twilight Zone اعلام شد.

در روز سی‌ام ماه می سال ۱۹۸۷ در خلال فیلمبرداری «براداک: مفقود الاثر ۳» با بازی چاک نوریس و به کارگردانی برادر جوانتر وی، آرون نوریس در ویتنام، یک دستگاه هلیکوپتر سیکورسکی اس-۷۶ (Sikorsky S-76) که توسط کانن فیلمز (Cannon Films) اجاره شده بود بر فراز خلیج مانیل دچار حادثه شد و طی آن، ۴ افسر ارتش فیلیپین کشته شده و ۵ سرنشین دیگر نیز مجروح شدند.

 

نیروی دلتا ۲: اتصال کلمبیا (Delta Force 2: The Colombian Connection)

فیلم هایی که باعث جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده اند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

باز هم چاک و آرون نوریس، باز هم فیلیپین و باز یک سانحه‌ی هوایی دلخراش دیگر. فیلم نیروی دلتا ۲: اتصال کلمبیا (Delta Force 2: The Colombian Connection) به کارگردانی آرون نوریس و بازی چاک نوریس در نقش اصلی، اگرچه ماجراهای خود را در مناطق مختلف کلمبیا روایت می‌کند، اما بیشتر صحنه‌های آن در کشور فیلیپین فیلمبرداری شده است.

در شانزدهم ماه می سال ۱۹۸۹ در خلال فیلمبرداری این اثر بود که هلیکوپتر حامل فیلمبردار سقوط کرد و طی آن، گادی دنزیگ به عنوان فیلمبردار کار، مایک گراهام به عنوان مسئول تجهیزات دوربین، دان مارشال به عنوان نورپرداز، جف برور به عنوان بازیگر و جوجو ایمپریل به عنوان خلبان هلی‌کوپتر جان خود را از دست دادند. باز هم کمپانی کانن فیلمز (Cannon Films) به عنوان سازنده‌ی فیلم در متن این حادثه قرار داشت. این کمپانی پیش از این دو فیلم، فیلم مطرح قطار افسار گسیخته (Runaway Train) به کارگردانی آندری کونچالوفسکی را روانه‌ی سینماها کرد که طی تولید آن، خلبانی به نام ریچارد هالی سوار بر هلی‌کوپتر خود پس از برخورد با سیم‌های مربوط به خط انتقال برق دچار انفجار شده و کشته می‌شود.

 

وایکینگ (The Viking)

فیلم هایی که باعث جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده اند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

واریک فریسل، کارگردان جوان و بلند پرواز دنیای سینما پس از کارگردانی دو فیلم کوتاه مستند، در سال ۱۹۳۰ به سراغ ساخت فیلم ماجراجویانه‌ی وایکینگ (The Viking) رفت. «وایکینگ» که با بودجه ۱۰۰ هزار دلاری پارامونت پیکچرز ساخته شده، نخستین فیلم تاریخ سینما است که در آن از صدابرداری در صحنه و ضبظ دیالوگ‌ها در محل فیلمبرداری استفاده شده است.

بیشتر صحنه‌های «وایکینگ» در همان سال ۱۹۳۰ در منطقه‌ی کویدی ویدی فیلمبرداری شد و با نظر فریسل، برای افزایش واقع‌ گرایی فیلم، تعدادی تصویر نیز در میان یخ‌های منطقه‌ی نیوفاندلند و لابرادور گرفته شده و به کار اضافه شد. در تاریخ یکم مارس سال ۱۹۳۱، «وایکینگ» در سینما نیکل در شهر سینت جانز به نمایش درآمده و فریسل ماجراجو پس از تماشای آن و دیدن بازخوردها، به این نتیجه رسید که صحنه‌های واقع گرای فیلم کافی نیستند و تصمیم گرفت که صحنه‌های بیشتری را در میان یخ‌های واقعی فیلمبرداری کرده و به کار بیافزاید.

در تاریخ پانزدهم مارس ۱۹۳۱، فریسل به همراه جمعی از دست اندرکاران فیلم با یک کشتی بزرگ حامل مواد منفجره به آب‌های نیوفاندلند و لابرادور می‌رود.

در حالی که همه چیز به خوبی پیش می‌رفت، انفجار بدموقع مواد منفجره در پشت کشتی باعث متلاشی شدن کشتی شد و در ادامه، فریسل که در آن زمان فقط ۲۸ سال داشت به همراه ۲۶ تن از عوامل دیگر فیلم از جمله فیلمبردار، جان خود را از دست دادند. پس از این حادثه، جورج ملفورد کهنه کار فیلم را به پایان برد و این اثر در ژوئن ۱۹۳۱ به نمایش عمومی درآمد. پس از گذشت سال‌ها از این فاجعه، هیچ اثر سینمایی‌ای تا به امروز در طول تولید خود این تعداد تلفات نداده است. در سال ۲۰۰۲ فیلم مستند تندر سفید (White Thunder) به کارانی ویکتوریا کینگ و به تهیه کنندگی هیئت ملی فیلم کانادا، با محوریت زندگی واریک فریسل ساخته شد.

 

سکوت (Silence)

فیلم هایی که باعث جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده اند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

فیلم سکوت (Silence) به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با نقش آفرینی بازیگران مطرحی همچون اندرو گارفیلد، آدام درایور و لیام نیسون، داستان دو کشیش پرتغالی را در قرن هفدهم میلادی روایت می‌کند که برای یافتن استاد خود و همچنین ترویج مسیحیت به ژاپن سفر می‌کنند. این فیلم که بر اساس رمان «سکوت» اثر اندو شوساکو ساخته شده و اسکورسیزی فکر ساخت آن را به مدت ۲۵ سال در سر داشت، پس از نمایش با وجود واکنش خوب منتقدان، با استقبال تماشاگران روبرو نشد و در فصل جوایز نیز به توفیق خاصی دست نیافت.

اسکورسیزی تمام صحنه‌های مختلف «سکوت» را در تایوان و در فاصله‌ی اواخر ژانویه و اواسط ماه می ۲۰۱۵ فیلمبرداری کرد. در ژانویه ۲۰۱۵، اعلام شد که قسمت‌هایی از ساختمان‌های واقع در استودیوهای CMPC تایوان دارای ساختاری ضعیف هستند و این موضوع باعث ناامن شدن فضای فیلمبرداری می‌شود.

برای تقویت ساختمان، تعدادی کارگر محلی استخدام شدند ولی در هنگامی که آنها مشغول کار بودند، سقف فرو ریخت و یکی از کارگران کشته شد و دو تن از آنها نیز به شدت مجروح شدند. با اینکه این حادثه در همان ابتدای تولید «سکوت»، فضای تلخی را برای اسکورسیزی و سایر عوامل کار به وجود آورد ولی آنها باید خدا را شاکر باشند که این حادثه همزمان با تصویربرداری کار و حضور انبوهی از عوامل رخ نداد.  چرا که در آن صورت، تعداد کشته شدگان حادثه به یک نفر محدود نمی‌شد و می‌توانست فاجعه‌ای بزرگ را در پی داشته باشد.

 

ژنرال (The General)

فیلم هایی که باعث جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده اند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

باستر کیتون، کمدین سرشناس سینمای کلاسیک در سال ۱۹۲۶ برای ساخت فیلم ژنرال (The General) به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های تاریخ سینما و همچنین یکی از بهترین آثار کارنامه‌ی خود، دست به ریسک‌های بزرگی زد و خطرهای بسیاری را به جان خرید. «ژنرال» داستان مردی به نام جانی گری است که در زمان جنگ داخلی آمریکا، لوکوموتیو محبوش با نام ژنرال توسط نیروهای نفوذی شمالی ربوده می‌شود. این در حالی است که آنابل لی، عشق گری، نیز در یکی از واگن‌های لوکوموتیو حضور دارد.

در تولید «ژنرال» حدود ۳ هزار نفر به عنوان خدمه به کار گرفته شدند و برای هرساعت از کار تولید، رقم ۴۰۰ دلار هزینه شد. هنگام فیلمبرداری صحنه‌های جنگی، به جای اسلحه‌های جعلی از سلاح‌های واقعی قدیمی استفاده شد و انفجارهای متعددی در کار صورت گرفت. در این پروژه هیچکس در حاشیه‌ی امنیت نبود و هر لحظه ممکن بود که اتفاق ناگواری رخ دهد.

هنگام فیلمبرداری صحنه‌های مربوط به لوکوموتیو در کاتیج گرو، موتور لوکوموتیو دچار مشکل شده و باعث آتش سوزی در لوکوموتیو شد.

در ادامه آتش سوزی گسترش پیدا کرد و به جنگل و همچنین زمین‌های کشاورزی اطراف کشیده شد. یک مرتبه در هنگام فیلمبرداری صحنه‌های نبرد، آتش سوزی بزرگی به پا شده و خسارات بسیاری را به جا گذاشت. در کنار این مسائل، همزمان با صحنه‌های نبرد، چندین تن از بازیگران از جمله خود کیتون دچار جراحت شده و پای یک نفر نیز زیر چرخ‌های لوکوموتیو له شد. این اتفاقات باعث جاری شدن سیل شکایت‌ها به سمت سازندگان «ژنرال» شد که از آن جمله می‌توان به شکایت دستیار کارگردان اشاره کرد که یک فشنگ مشقی به صورتش اصابت کرده بود. کیتون بسیاری از وسایل دوران جنگ‌های داخلی آمریکا را بازسازی کرده و در کنار آن اقدام به ساخت پل و سد کرد.

جوزف ام شنک به عنوان تهیه کننده‌ی «ژنرال» رقم ۴۰۰ هزار دلار را در اختیار باستر کیتون قرار داد ولی اقدامات زیرساختی وی و همچنین حادثه‌های پیش آمده، بودجه‌ی کار را به اندازه‌ی ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون دلار دیگر افزایش داد که این امر به شدت شنک را عصبانی کرد. البته با تماشای نتیجه نهایی «ژنرال»، به نظر می‌رسد که تمام این هزینه کردن‌ها ارزشش را داشت. اورسون ولز، فیلمساز و بازیگر برجسته‌ی سینما، «ژنرال» را بهترین کمدی تاریخ سینما، بهترین فیلمی که با موضوع جنگ‌های داخلی آمریکا ساخته شده و همچنین احتمالا بهترین فیلم تاریخ سینما معرفی کرده است.

«ژنرال» در فهرست‌های مختلف آثار سینمایی مربوط به دوران صامت و همچنین طول تاریخ سینما، همواره در بین بهترین‌ها قرار می‌گیرد.

در بیست و سوم جولای سال ۱۹۲۶، کیتون یکی از صحنه‌های مربوط به قطار را در جنگلی نزدیک شهر اورگن فیلمبرداری کرد. در این زمان، مقامات اورگن به مناسبت این صحنه، شهر را به حالت تعطیل درآوردند. بدین ترتیب چیزی بین ۳ الی ۴ هزار نفر شامل ۵۰۰ نفر از گارد ملی اورگن، فیلمبرداری این صحنه را از نزدیک تماشا کردند. کیتون برای گرفتن این صحنه که رقم ۴۲ هزار دلار هزینه برداشت از ۶ دوربین مختلف استفاده کرد. این مبلغ در تاریخ فیلم‌های صامت بیشترین رقمی است که برای فیلمبرداری یک سکانس هزینه شده است.

 

غرش (Roar)

فیلم هایی که باعث جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده اند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

در طول تاریخ سینما، فضای تولید هیچ فیلمی به اندازه‌ی غرش (Roar) خطرناک نبوده است. برای درک این مفهوم کافی است فقط به نوشته‌ی تبلیغاتی این اثر توجه کنیم. «هیچ حیوانی در طول ساخت فیلم آسیب ندید. در عوض ۷۰ نفر از بازیگران و دست اندرکاران فیلم دچار آسیب شدند.»

نوئل مارشال، Roar را به عنوان تنها اثر کارنامه‌ی خود، در کنار همسر سرشناسش تیپی هدرن و فرزندانش از جمله ملانی گریفیت جوان، در مرتع اختصاصی خود ساخت. در واقع Roar یک فیلم خانگی و خانوادگی است و با بودجه‌ی ۱۷ میلیون دلاری خود، گران‌ترین فیلم خانوادگی تاریخ به حساب می‌آید. فیلمی که قرار بود در عرص ۶ ماه فیلمبرداری شود ولی تا ۴ سال به طول انجامید و مراحل تولید آن نیز ۱۱ سال ادامه یافت. مارشال و هدرن برای تأمین هزینه‌های فیلم ناچار شدند بسیاری از دارایی‌های خود از جمله تعدادی از مزارع و همچنین خانه‌شان در بورلی هیلز را به فروش بگذارند.

داستان Roar درباره‌ی مردی با بازی نوئل مارشال است که در کنار حیوانات وحشی خود زندگی می‌کند.

در ادامه همسر وی با بازی هدرن به همراه فرزندانش به دیدن وی می‌آیند ولی حیوانات که به آنها عادت نکرده‌اند، مشکلات بسیاری را به وجود می‌آورند. در طول تصویربرداری فیلم، ۱۵۰ حیوان وحشی در محل حضور داشتند و دست اندارکاران فیلم باید در کنار آنها به انجام کار خود می‌پرداختند. در این مدت حیوانات به بیش از ۷۰ نفر از عوامل کار حمله کردند که تعدادی از آنها به صورت کاملا مستند در فیلم قرار داده شده است.

بدین ترتیب صحنه‌های خونریزی که در طول فیلم می‌بینیم کاملا واقعی هستند. در یکی از صحنه‌ها، هدرن در حالی که سوار بر یک فیل بود ناگهان به زمین افتاده و پایش شکست. در صحنه‌ای دیگر نیز یک شیر گردنش را گاز گرفت که در ادامه گردن وی ۳۸ بخیه خورد. در یک صحنه، یک شیر صورت ملانی گریفیت را له کرد و چیزی نمانده بود که او چشمانش را از دست دهد. ملانی در ادامه کارش به عمل جراحی کشیده شد و صورتش ۵۰ بخیه خورد.

فیلمبرداران Roar برای در امان ماندن از حمله‌ی حیوانات، در هنگام گرفتن تصاویر به داخل قفس می‌رفتند.

یان ده بونت  که در سال‌های بعد، فیلم‌های مطرحی همچون سرعت (Speed) و لارا کرافت مهاجم مقبره: گهواره حیات (Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life) را کارگردانی کرد، مدیریت فیلمبرداری Roar را بر عهده داشت. در یکی از روزها یک شیر، سر یان را در دهانش قرار داد و چیزی نمانده بود که آن را از جا بکند. یان با وجود اینکه به خاطر این اتفاق، ۲۲۰ بخیه خورد ولی خودش بعدها فیلمبرداری Roar را جذاب‌ترین چالش زندگی‌اش توصیف کرد.

جان مارشال، یکی از فرزندان نوئل که مورد حمله‌ی شیر قرار گرفته بود، بر خلاف آنچه که درباره‌ی آمار مجروحین گزارش شده، اعتقاد دارد که در طول فیلمبرداری Roar بیش از ۱۰۰ نفر در اثر حمله‌ی حیوانات وحشی با جراحت مواجه شدند. بسیاری از عوامل فیلم طبق اعتراف خودشان، پس از گذشت سال‌ها، هنور هم دچار کابوس حمله‌ی حیوانات هستند.

 

کلاغ (The Crow)

فیلم هایی که باعث جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده اند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

فیلم کلاغ (The Crow) به کارگردانی الکس پرویاس و بازی براندون لی، فرزند بروس لی افسانه‌ای در نقش اصلی، داستان مردی به نام اریک دراون را روایت می‌کند که شب پیش از ازدواجش به همراه نامزد خود، مورد حمله‌ی چند متجاوز قرار گرفته و هر دو کشته می‌شوند. یک سال پس از این اتفاق، اریک توسط یک کلاغ سر از قبر بیرون آورده و در صدد انتقام گیری از قاتلان بر می‌آید. «کلاغ» پس از نمایش در سال ۱۹۹۴ علاوه بر دستیابی به فروشی بسیار خوب، با استقبال فوق العاده‌ی منتقدان همراه شد که بسیاری از تحسین‌ها به نقش آفرینی تاثیر گذار براندون لی باز می‌گشت. با این وجود عمر براندون به دنیا نبود تا شاهد این موفقیت‌های بزرگ باشد. موفقیت‌هایی که می‌توانستند زمینه را برای شکوفایی استعدادهای او و تبدیل شدن وی به یکی از بازیگران بزرگ ژانر اکشن در دوران معاصر فراهم کنند.

در روز سی و یکم مارس سال ۱۹۹۳، در حالی که فیلمبرداری «کلاغ» در استودیوی EUE/Screen Gems در ویلمینگتن واقع در کارولینای شمالی در جریان بود، براندون خود را برای حضور در صحنه‌ای شامل تیراندازی آماده می‌کرد. در همین زمان، خدمه‌ی کار بدون چک کردن اسلحه و حصول اطمینان از امنیت کار، آن را در اختیار مایکل ماسی، بازیگر نقش مقابل لی قرار دادند.

با شروع صحنه، ماسی از فاصله‌ی ۱۲ تا ۱۵ فوتی (بین ۳/۵ تا ۴/۵ متر) با اسلحه‌ی اسمیت اند وسون مدل ۲۹ که حاوی فشنگ مگنوم ۴۴ بود به براندون شلیک می‌کند و فشنگ در شکم وی جای می‌گیرد.

پس از اتمام صحنه، الکس پرویاس کات می‌دهد و از لی می‌خواهد تا از جای خودش بلند شود ولی در ادامه با بلند نشدن لی، عوامل صحنه متوجه خونریزی شدید وی می‌شوند. بلافاصله پس از این اتفاق، براندون به مرکز پزشکی ویلمینگتن منتقل می‌شود و تحت یک عمل جراحی شش ساعته قرار می‌گیرد. با این حال، پزشکان در بهبود وضعیت لی ناکام می‌مانند و بدین ترتیب او در سن ۳۱ سالگی جان خود را از دست می‌دهد. با اینکه بسیاری بر این باور هستند که این اتفاق طی برنامه‌ای از پیش تعیین شده و کاملا عامدانه رخ داده است، اما در نهایت دادگاه به تصادفی بودن این اتفاق رای داد.

پس از مرگ برندون لی، کارگردان و تهیه کنندگان فیلم بر سر دوراهی پایان دادن به فیلم یا ادامه دادن آن قرار گرفتند. از طرفی بیشتر صحنه‌های مربوط به براندون ضبط شده و فقط سه روز از فیلمبرداری کار باقی مانده بود. در نهایت پرویاس تصمیم گرفت تا با تغییر فیلمنامه و با بهره گیری از جلوه‌های کامپیوتری و استفاده از تصاویر استفاده نشده از لی، فیلم را بدون نیاز به بازیگری جایگزین برای وی به پایان ببرد.

با توجه به مرگ بروس لی و براندون لی در سنین جوانی و در اوج محبوبیت، بسیاری به این مسئله اعتقاد داشتند که خانواده‌ی لی توسط نیروی ناشناخته‌ای نفرین شده‌اند. بدن براندون در کنار آرامگاه پدرش در سیاتل به خاک سپرده شد.

 

 فاتح (The Conqueror)

فیلم هایی که باعث جراحت، قطع عضو و مرگ عوامل خود شده اند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

فیلم فاتح (The Conqueror) به کارگردانی دیک پاول و تهیه کنندگی میلیاردر سرشناس آمریکایی، هاوارد هیوز، قرار بود داستانی حماسی با محوریت شخصیت چنگیز خان مغول و ماجرای دل باختن وی به دختر دشمنش باشد ولی نتیجه‌ی کار، شکستی مفتضحانه چه در بین منتقدان و چه در بحث فروش از آب درآمد. بخش بزرگی از شکست فیلم به عملکرد بازیگران و همچنین انتخاب نادرست آنها برای ایفای نقش‌های مختلف بازمی‌گشت که در این میان، عجیب‌ترین مورد، حضور جان وین در نفش چنگیز خان بود. کسی که نماد سینمای وسترن در هالیوود به حساب می‌آمد و مخاطبان سینما خصوصا آمریکایی‌ها، نمی‌توانست وی را در قالبی خارج از یک کابوی خشن تصور کنند. اینچنین شد که این اثر یک وسترن شرقی بسیار ضعیف لقب گرفته و عنوان یکی از بدترین فیلم‌های تاریخ سینما را از آن خود کرد.

اما فجایع ناشی از ساخت این فیلم در همین ابعاد سینمایی خلاصه نمی‌شود. فیلمبرداری «فاتح» در شرایطی در شهر سنت جورج ایالت یوتا در فاصله‌ی ۲۲۰ کیلومتری سایت امنیت ملی نوادا انجام شد که مدت کوتاهی پیش از آن، ارتش آمریکا مجموعه‌ای از آزمایشات اتمی را در این منطقه به انجام رسانده بود. هاوارد هیوز به گفته‌ی خودش پیش از انتخاب سنت جورج به عنوان لوکیشن کار، از طرف ارتش اطمینان حاصل کرده بود که این منطقه از وجود پرتوهای رادیواکتیوی پاکسازی شده است.

در هنگام تولید فیلم، عکس‌هایی از محل فیلمبرداری منتشر شده که باعث نگرانی بعضی افراد شد از جمله عکس جان وین با یک دستگاه شمارشگر گایگر در دستش که معمولا از آن برای سنجش آلودگی‌های رادیواکتیوی استفاده می‌شود. با این حال، کسی نگرانی‌های بوجود آمده را جدی نگرفت و بدین ترتیب، کار تولید ادامه پیدا کرده و به پایان رسید.

چند سالی پس از نمایش «فاتح» بود که شومی این فیلم دامن عوامل ساخت آن را گرفته و پرتوهای رادیواکتیوی باقی مانده در سنت جورج، کار قربانی گرفتن را آغاز کردند. پدرو آرمنداریز، بازیگر نقش جاموگا در سال ۱۹۶۰ متوجه ابتلایش به بیماری سرطان کلیه شده و در ژوئن ۱۹۶۳، با شلیک گلوله‌ای به سرش اقدام به خودکشی کرد. دیک پاول نیز در ژانویه‌ی ۱۹۶۳ در اثر ابتلا به سرطان ریه در سن ۵۸ سالگی از دنیا رفت.

در سال‌های بعد نیز دو ستاره‌ی اصلی فیلم، سوزان هیوارد و جان وین به ترتیب در اثر تومور مغزی و سرطان معده جان خود را از دست دادند. طی تحقیقاتی که در ادامه به عمل آمد، از تعداد ۲۲۰ نفر عوامل فیلم تا پایان دهه ۸۰ میلادی، ۹۱ نفر مبتلا به سرطان شدند که از بین آنها ۴۶ نفر جان خود را از دست دادند. علاوه بر عوامل فیلم، تعداد زیادی از نزدیکان جان وین و سوزان هیوارد نیز که در محل فیلمبرداری حضور پیدا کرده بودند، تا سال‌ها در ترس ابتلا به سرطان به سر می‌بردند. در این میان، دو پسر جان وین، مایل و پاتریک به ترتیب مبتلا به سرطان پوست و تومور در قسمت سینه شدند و پسر سوزان هیوارد، تیم بارکر نیز مجبور به خارج کردن تومور از دهانش شد.

پس از این این حوادث ناگوار، بسیاری از دست اندرکاران فیلم به همراه خانواده‌ی قربانیان، به دلیل سهل انگاری به وجود آمده به شکایت از دولت پرداختند ولی در نهایت به دلیل عدم مدارک کافی، شکایت آنها بی‌نتیجه باقی ماند.

در این میان، هاوارد هیوز که به دلیل انتخاب منطقه‌ی آلوده‌ی سنت جورج برای فیلمبرداری «فاتح» دچار عذاب وجدان شده بود، برای جلوگیری از تماشای این اثر، با هزینه کردن مبلغ ۱۲ میلیون دلار، تمام نسخه‌های فیلم را خریداری کرده و در نزد خود نگه داشت. این در حالی است که کمپانی یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) در سال ۱۹۷۲ حقوق فیلم را به دست آورد. هیوز پس از نمایش «فاتح»، تا زمان مرگ خود هرگز به سمت تولید فیلم دیگری نرفت.

 

منبع: زومجی


مجید صادقیآبان ۲۳, ۱۳۹۷
۱۵مدل-لباس-لئوناردو-دی-کاپریو-NasimPlus@-نسیم-پلاس.jpg

6min2350

 ۱۵ مدل لباس «لئوناردو دی کاپریو»

 

لئوناردو دی کاپریو، سوپر استار هالیوود، یکی از شاخص ترین هنرپیشه های مرد صنعت فیلمسازی آمریکا بوده که در دو دهه اخیر در فهرست موفق ترین ستارگان پرده نقره ای جهان به شمار می رود. او با آنکه قد بلندی ندارد، اما همواره خوش سلیقه در انتخاب استایل های مجلسی و شیک و حتی کژوال و اسپرت است. اهل جلیقه پوشی و دستمال گردن و دستمال جیبی کت (پوشت) نیست و بر خلاف جانی دپ، از اکسسوری های نقره ای کوتاه و بلند هم در طراحی تیپ استفاده نمی کند. تیپ های اسپرت لئوناردو دی کاپریو خیلی با برندهای مطرح لاکچری اکسسوری همراه نمی شود اما همواره استایل های متفاوتی از او مشاهده میکنیم. برای آقایان شیک پوشی که علاقمند به کت و شلوارهای شیک و مجلسی تیره رنگ رنگ هستند، ۱۵ تیپ دی کاپریو را در گزارش امروز سرویس هنری نسیم پلاس بررسی کردیم.

برندهایی همچون دولچه و گابانا، دیور و جورجیو آرمانی به عنوان برندهای محبوب دی کاپریو بوده و در تیپ های اسپرت، همواره از رالف لورن استفاده می کند. او سفیر تبلیغاتی برند ساعت TAG  HEUER بوده و از تولیدات لاکچری این برند بهره می برد که البته بر خلاف جورج کلونی، سفیر ساعت امگا، فوتوشوت های کمی با برند تاگ دارد. اما برند محبوب  او در استایل های شیک به شمار می رود.

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

فوتوشوت دی کاپریو برای برند ساعت لاکچری TAG HEUER

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

تیپ مشکی دی کاپریو در کنار مارتین اسکورسیزی، کارگردان نامدار هالیوود با برند گوچی

همان طور که مشاهده  میکنید، دی کاپریو  علاقه  چندانی به اکسسوری به عنوان تکمیل کننده تیپ از جمله دستبند و اکسسوری های نقره ای ندارد.

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

در این استایل کت و شلوار سورمه ای با پیراهن آبی بدون کراوات، تیپ لئوناردو دی کاپیرو رو در مارچ ۲۰۱۳ در موناکو مشاهده میکنید. در این ست، ساعت رولکس پوشیده بود

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

در این استایل، لئوناردوی دی کاپریو را در جشنواره کن فرانسه در سال ۲۰۱۳ میلادی مشاهده میکنید که کت و شلواری از دولچه و گابانا دو دکمه را بدون کراوات پوشیده است. او معمولا از جلیقه در طراحی تیپ استفاده نمی کند

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

کت و شلوار کراوات دار از برند DIOR که طرح NAVY داشته و این استایل را در لینکلن سنتر نیورک در مارچ ۲۰۱۳ میلادی ست کرد

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

در این استایل شیک، آقای دی کاپریو کت و شلوار مشکی بدون کراوات را با کفش قهوه ای در مراسم Django Unchained ست کرده است

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

تیپ اسپرت گرگ وال استریت در این عکس با تناژ رنگ آبی و اکسسوری کلاه و عینک ریبن همراه شده تا در توکیو گردی های ۲۰۱۵، یکی از استایل های اسپرت را به نمایش گذارد

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

تیپ کت و شلوار و پاپیون مشکی دولچه و گابانا لئوناردو دی کاپریو در این استایل با کفش آکسفورد مشکی در مراسم فرش قرمز گلدن گلوب ۲۰۱۳ میلادی، ترکیب مردانه جذابی را پدید آورده است.

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

از کلکسیون کت و شلوارهای لاکچری لئوناردو دی کاپریو، شاهد کت و شلوار و کراوات خاکستری رنگ هستیم که با آکسفورد مشکی در این استایل ۲۰۱۲ ست شده است

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

تیپ گرگ وال استریت را در فیلم گرگ وال استریت مشاهده میکنیم

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

تیپ کت و شلوار لئوناردو دی کاپریو در این ست بهاره که با کراوات گل دار و پیراهن گل بهی ست شده است، استایل ایشان را در ۲۰۱۲ میلادی نشان می دهد

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

به کنتراست رنگ پیراهن و کراوات دی کاپریو با کت و شلوار مشکی و کفش چرمی مشکی توجه کنید که ترکیب جذابی را خلق کرده است

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

در این طرح، شاهد استایل اسپرتی دی کاپریو در نیویورک گردی های سال ۲۰۱۳ میلادی هستیم. کلاه، اکسسوری  خوبی برای آقایان  در  تیپ های  کژوال  است.

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

برای آقایانی که به دنبال کت و شلوارهای اسپرت مردانه شیک هستند، این استایلدی کاپریو در مکزیک ۲۰۱۱، الگوی خوبی خواهد بود

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

مدل ساعت کرونوگرافی با بند چرمی مشکی لئوناردو دی کاپریو را در فرش قرمز گلدن گلوب ۲۰۱۱ مشاهده میکنید که با کت و شلوار مشکی ست شده است

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

تیپ اسپرت مشکی لئوناردو دی کاپریو را در پاییز گردی های نیویورک با ژاکتی از برند جورجیو آرمانی مشاهده میکنید

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

دی کاپریودر این استایل، مت و شلوار مشکی سورمه ای را با پیراهم سفید رنگ و کراوات نقره ای رنگ ست کرده است که تیپ مردانه شیکی را برای او در نوامبر ۲۰۱۱ در زمان نمایش فیلم J EDGAR به نمایش در آورد

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

دیدار لئوناردو دی کاپریو با استیو واند در سیدنی که بلیزر سورمه ای از برند Brunello Cucinelliرا با پیراهن آبی بدون کراوات نشان میدهد

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

دی کاپریو در این ست اسپرت، بلوز آبی دکمه دار را با کلاه و عینک آفتابی و شلوار طوسی رنگ در زمان دیدار از شرکت MOBIL ست کرده است

 

۱۵مدل لباس لئوناردو دی کاپریو NasimPlus@ نسیم پلاس

کت بارانی مشکی جورجیو آرمانی با پیراهن و کفش مشکی رنگ در تبلیغ ایشان برای یکی از برندهای گوشی تلفن همراه را مشاهده میکنیم

 

به نظر شما جذاب ترین استایل دی کاپریو کدام است؟

 

منبع: روزیاتو

 


Aft@bآبان ۲۳, ۱۳۹۷
چهره‌های-بدون-آرایش-خواننده‌های-مشهور-جهان-NasimPlus@-نسیم-پلاس.jpg

6min4190

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان

 

خواننده‌های حرفه‌ای همیشه در مرکز توجه‌ها قرار دارند و به همین خاطر لازم است که بیشتر وقت خود را به رسیدگی به تیپ و ظاهرشان اختصاص دهند.

هنرمندان زن وقتی قصد حضور در یک مکان عمومی را دارند، سعی می‌کنند تا حد امکان مرتب و آرایش‌کرده باشند. اما در سال‌های اخیر گرایشی مبنی بر «زیبایی طبیعی» در میان زنان سراسر دنیا شکل گرفته و شماری از هنرمندان مشهور جهانی نیز سوار بر این موج، عکس‌هایی از صورت‌های بدون آرایش خود را با دوستدارانشان به اشتراک می‌گذارند.

ادامه یافتن چنین رفتار ستودنی و جذابی کمک می‌کند تا زنان با اعتمادبه‌نفس بیشتری به زندگی روزمره خود بپردازند و به این باور برسند که همه زندگی آنها مبتنی بر زیبایی ظاهری نیست. اگرچه از ابتدای خلقت بشر و تا کنون، زیبایی زن یکی از معیارهای اصلی تحسینش بشمار می‌رفته اما باید اذعان داشت که ظاهر اشخاص تنها فاکتور برای زیبایی آنها نیست.

سیرت و ذات انسان‌ها در چهره‌شان نمود پیدا می‌کند و آنچه که ما به صورت کلی از یک شخص مشاهده می‌کنیم، در واقع ترکیبی از صورت و سیرت است و هیچ‌کدام منهای دیگری نمی‌تواند مصداق زیبایی یا زشتی باشد.

البته بهتر است از این مبحث خارج شده و دوباره به موضوع اصلی این مطلب برگردیم که به صورت‌های بدون آرایش هنرمندان مربوط بود. همان‌طور که اشاره کردیم، در جریان حمایت از زیبایی طبیعی یا به اصطلاح عامیانه، «نَچرال بیوتی»، برخی هنرمندان به انتشار عکس‌های بدون آرایش خود پرداخته‌اند که در ادامه می‌توانید شماری از آنها را به تماشا بنشینید.

 

ادل

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

بیشتر عکس‌های اینستاگرامی ادل به پشت‌صحنه اجراهایش مربوط است و اغلب چهره او را بدون آرایش نشان می‌دهد. این هنرمند دوست‌داشتنی با صدای قدرتمند و ستودنی خود در عکس‌های طبیعی از صورتش در واقع به نمایش شهامت و اعتماد به نفس خود نیز می‌پردازد.

 

آلیشیا کیز

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

آرایشگر آلیشیا کیز به رسانه‌ها گفته که او با ماسک‌های طبیعی به مراقبت از پوست خود می‌پردازد. این خواننده آمریکایی اغلب آرایش اندکی دارد و سعی می‌کند تا حد امکان صورتش طبیعی به نظر برسد و از آرایش غلیظ و تغییردهنده پرهیز می‌کند. کیز جزو نخستین هنرمندانی بود که با چهره بدون آرایش بذر نچرال بیوتی را کاشت و اعتمادبه‌نفس و قدرت را به زنان هدیه کرد.

 

بریتنی اسپیرز

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

بریتنی نیز در یکی از پست اینستاگرامی خود عکسش را همرسانی کرده و نوشته که این خود واقعی اوست.

 

کری اندروود

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

آندروود نیز در یک پست چهره برافروخته خود پس از انجام ورزش سخت در باشگاه را با هشتگ #KeepingItReal با طرفدارانش به اشتراک گذاشت.

 

سی‌یرا

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

سی‌یرا که در حال حاضر باردار است سعی می‌کند اغلب آرایش نداشته باشد یا خیلی کم آرایش می‌کند. وی یکی از طرفداران زیبایی طبیعی است.

 

دمی لواتو

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

دمی لواتو تصویری از صورت بدون آرایش خود را به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد صورتش کک‌ومک دارد که بسیار جالب و دوست‌داشتنی است.

 

کشا

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

کشا نیز در اینستاگرام خود عکس‌های بدون آرایش زیاد دارد. کک‌ومک‌های صورت این خواننده نیز بافت جالبی به پوستش بخشیده و قشنگ دیده می‌شود.

 

لیدی گاگا

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

این خواننده پردرآمد آمریکایی، ملکه عکس‌های بدون آرایش است و اغلب مواقع عکس‌های بدون آرایش خود را با طرفدارانش به اشتراک می‌گذارد.

 

لرد

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

لرد کاملا واضح و بدون پنهان‌کاری از اکنه داشتن پوست خود در مجامع خبری صحبت می‌کند. او خیلی مواقع عکس‌های صورت بدون آرایشش را پس از شستن با دوستدارانش به اشتراک می‌گذراد. سلفی‌های این خواننده نیز همانند ترانه‌هایش طبیعی و واقعی هستند.

 

ماریا کری

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

البته در این عکس ماریا کری اندکی رژگونه و برق لب دیده می‌شود اما به هر حال کم آرایش‌تر از چهره همیشگی اوست.

 

ریحانا

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

ریحانا بدون آرایش نیز چهره زیبایی دارد و خودش هم از اینکه بدون آرایش در انظار عمومی ظاهر شود، مشکلی ندارد.

 

مایلی سایرس

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

با اینکه صورت این خواننده جوش و لک دارد اما او نیز از اینکه سلفی بدون آرایش خود را در شبکه‌های اجتماعی پست کند، هیچ ابایی ندارد.

 

مری جی بلایژ

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

این خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی نیز گاهی با کلاه لبه‌دار و بدون آرایش در مکان‌های عمومی حضور به هم می‌رساند.

 

گون استفانی

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

انتشار عکس بدون آرایش استفانی باعث شد تا طرفدرانش در اینستاگرام حسابی از او تعریف و تمجید کنند.

 

الی گولدینگ

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

گولدینگ زمان زیادی از زندگی خود را به ورزش و پرورش اندام اختصاص داده است و به ادعای خودش داشتن پوست تمیز  برای ورزش یک ضرورت محسوب می‌شود.

 

نیکول شرزینگر

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

این خواننده، شاعر، رقصنده و مدل آمریکایی نیز بدنبال طرح تشویق زنان در راستای تقدیر زیبایی طبیعی خود، عکسی از صورت بدون آرایشش را هنگامی که با خانواده برای تفریح به هاوایی رفته بود، با طرفدارانش به اشتراک گذاشت.

 

بیانسه

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

این خواننده محبوب سبک پاپ نیز جزو کسانی است که در کمپین حمایت از افزایش اعتمادبه‌نفس زنان و قدرتمند بودن آن ها شرکت کرده و گهگاهی تصاویری از چهره بدون آرایشش را با دوستدارانش به اشتراک می‌گذراد.

 

جسیکا سیمپسون

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

پوست خانم سیمپسون بسیار شفاف و خوب است و این را می‌توان در سلفی بدون آرایشش به خوبی مشاهده کرد.

 

هیلاری داف

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

هیلاری داف با انتشار این عکس نشان داد که بدون آرایش نیز بسیار زیباست.

 

مدونا

چهره‌های بدون آرایش خواننده‌های مشهور جهان NasimPlus@ نسیم پلاس

 

این خواننده قدیمی و مشهور در سال ۲۰۱۷ یک سلفی بدون آرایش از خود منتشر کرد.

 

منبع: روزیاتو


Aft@bآبان ۲۳, ۱۳۹۷
داستان-همه-می-دانند-فیلم-جدید-اصغر-فرهادی-با-پنه-لوپه-کروز-NasimPlus@-نسیم-پلاس.jpg

3min2640

داستان «همه می دانند»: فیلم جدید اصغر فرهادی با پنه لوپه کروز

 

«همه می دانند»،  جدید ترین ساخته اصغر فرهادی، کارگردان نام آشنای سینمای ایران و مرد دو اسکاری سینما، بار دیگر دنیای سینما را در آستانه یک شگفتی قرار داده است. ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۷،  افتتاحیه جشنواره سینمایی معتبر کن فرانسه قرار است با اکران هشتمین ساخته بلند سینمایی ایشان همراه شود و کمپانی «ممنتو پیکچرز» تاکنون به بیش از ۲۰ کشور جهان این اثر سینمایی را پیش فروش کرده است.

خانم پنه لوپه کروز، همسر خاویر باردم، سوپر استار اسپانیایی تبار  هالیوود که از حضورش در این فیلم و همکاری با اصغر فرهادی به عنوان افتخار بزرگ یاد کرده بود، از اواخر نوامبر ۲۰۱۷ میلادی با انتشار یک سلفی در اینستاگرامش، پایان  فیلمبرداری EVERYBODY’S  KNOW را اعلام کرد و هم اکنون جهان سینما منتظر اکران این فیلم هستند. این فیلم اوایل آوریل ۲۰۱۸، برای شمار محدودی از منتقدان مطرح سینمای فرانسه به نمایش در آمد و با استقبال آنان همراه شد.

 

فلسفه تولید همه می دانند؛

فلسفه تولید همه می دانند، به ۱۲ سال پیش باز میگردد. زمانی که اصغر فرهادی برای سفری به جنوب اسپانیا رفت و در آن زمان، گروگان گیری یک دختر اسپانیایی سبب شده بود تا تصاویر این دختر بچه در سراسر شهر پخش شود. او از این جریان برای نوشتن سناریو هشتمین اثر بلند سینمایی خود الهام گرفت و طی ۱۴ هفته، فیلمبرداری  فیلم را با طوماری از ستاره های سینمای جهان به پایان رساند.

این برای نخستین بار است که فیلمی از یک کارگردان شهیر ایران برای افتتاحیه یک جشنواره سینمایی اروپایی انتخاب می شود و هم چنین از معدود دفعاتی است که فیلم  افتتاحیه، در بخش رقابتی جشنواره نیز حضور دارد. بسیاری از منتقدان سینما و فعالان هنر هفتم، از فیلم همه می دانند اصغر فرهادی به عنوان بخت نخست شکار نخل طلا کن ۲۰۱۸  یاد می کنند که اگر چنین شود، برگی دیگر به کارنامه پر افتخار هنری اصغر فرهادی اضافه می شود و پس از عباس کیارستمی، کارگردان شهیر سینمای ایران و جهان، ایران صاحب نخل طلای دوم خواهد شد.

 

داستان همه می دانند فیلم جدید اصغر فرهادی با پنه لوپه کروز NasimPlus@ نسیم پلاس

تصویری از پشت صحنه فیلم همه می دانند اصغر فرهادی با حضور خاویر باردم، همسر پنه لوپه کروز

 

داستان همه می دانند فیلم جدید اصغر فرهادی با پنه لوپه کروز NasimPlus@ نسیم پلاس

تصویری از پشت صحنه فیلم اصغر فرهادی: همه می دانند

 

تهیه کنندگی فیلم همه می دانند را سه کمپانی «ممنتو فیلمز» فرانسه، «مورنا فیلم» اسپانیا و «لاکی رد» ایتالیا عهده دار بوده و به نظر می رسد تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی از فروش این فیلم در ایران و نقاط مختلف جهان، سود سرشاری به جیب  بزنند. مدیر کمپانی فرانسوی «ممنتو پیکچرز» که در فیلم‌های «گذشته» و «فروشنده» نیز با فرهادی همکاری داشته و توزیع کننده بین‌المللی فیلم «همه می‌دانند» به شمار می رود در گفتگویی اظهار داشته بود که «همه می‌دانند» فقط یک فیلم  هیجان انگیز با داستانی جذاب از اصغر فرهادی نیست، بلکه تیم بازیگری سرشناس او،  تضمینی بر موفقیت این فیلم  خواهد بود که با حضور ریکاردو دارین نیز همراه شده است.

 

 

داستان همه می دانند فیلم جدید اصغر فرهادی با پنه لوپه کروز NasimPlus@ نسیم پلاس

سکانس هایی از فیلم همه می دانند اصغر فرهادی با حضور پنه لوپه کروز و خاویر باردم

 

فعالان سینمایی از جدید ترین ساخته اصغر فرهادی به عنوان درامی شورانگیز از احساس و تعلق یاد می کنند که روایت گر دختری است که از آرژانتین رهسپار اسپانیا می شود تا با خانواده اش دیدار کند، اما اتفاقاتی که در مدت حضور در اسپانیا رخ می دهد، مسیر زندگی او را تغییر می دهد. سابقه فیلمسازی فرهادی از گذشته تا فروشنده نشان می دهد که باید منتظر یک داستان جذاب با مسیر غیر قابل پیش بینی از اصغر فرهادی باشیم.

 

داستان همه می دانند فیلم جدید اصغر فرهادی با پنه لوپه کروز NasimPlus@ نسیم پلاس

سلفی پنه بلوپه کروز با اصغر فرهادی و عوامل فیلم همه می دانند در آخرین روز فیلمبرداری در اسپانیا- نوامبر ۲۰۱۷ میلادی

 

قرار  است ۲۴ ساعت پس از اکران فیلم در مراسم افتتاحیه باشکوه کن ۲۰۱۸ فرانسه، این فیلم برای شهروندان عاشق سینما در فرانسه، به نمایش عمومی در آید و در ۳۵۰ سالن سینمای این کشور اکران شود. برخی از سینما دوستان کشور عشاق  اروپا، بعضا ۳ بار در طول روز فیلم فروشنده و گذشته اصغر فرهادی را در سینما مولن روژ شانزلیزه پاریس به تماشا نشستند و احتمال دارد که موفقیت این فیلم در کن بتواند پیش بینی ها برای راهیابی این فیلم در فهرست نامزدهای نهایی بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان اسکار ۲۰۱۹  را افزایش دهد. هر چند برای چنین پیش بینی، فرصت نیاز است.

 

داستان همه می دانند فیلم جدید اصغر فرهادی با پنه لوپه کروز NasimPlus@ نسیم پلاس

پست اینستاگرامی پنه لوپه کروز درباره انتخاب فیلم همه می دانند به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره کن فرانسه

همان طور که در عنوان این گفتار گفتیم، فیلم همه می دانند اصغر فرهادی تا کنون به کشورهای مختلف آمریکا، آسیا و اروپا پیش فروش شده که از ان جمله می توان به اتریش، آلمان، ژاپن، چین، مجارستان، سوئد، فنلاند، نروژ، جمهوری چک، آرژانتین، سوئیس، اسلواکی و ترکیه اشاره کرد.

 

داستان همه می دانند فیلم جدید اصغر فرهادی با پنه لوپه کروز NasimPlus@ نسیم پلاس

سکانسی از فیلم همه میدانند اصغز فرهادی با حضور پنه لوپه کروز

 

هنرپیشه اصلی این فیلم که بزودی شاهد حضورش در فرش قرمز جشنواره های سینمایی در اکران اصغر فرهادی خواهیم بود، «پنه‌لوپه کروز» است که در کنار «خاویر باردم» و «ریکاردو دارین» و «باربارا لنی»، «الویرا مینگز» و «ایما کوئستا» ایفای نقش می کنند. تدوین فیلم همه می دانند اصغر فرهادی را هایده صفی انجام داده و «دانیل فونترودونا» مدیر صدابرداری این فیلم را بر عهده داشته است.

اصغر فرهادی چند ماه پیش در مراسم پایان فیلمبرداری همه می دانند به خبرنگاران گفته بود که فیلم سینمایی که در ان، حضور کارگردان احساس شود، ارزش سینمایی ندارد و کارگردان می بایست در اثر خود، نامرئی باشد تا فضای بیشتری برای  بیننده بوجود آید. او از خاویر باردم، همسر پنه لوپه کروز، سوپر استار سینما در فیلمش ستایش کرد و گفت که او از جنس بازیگرانی است که فاصله با شخصیت را حذف می کند و هر ثانیه به آنچه اجرا می کند اعتقاد دارد. اصغر فرهادی، باردم را تنها بازیگر این اثر سینمایی می داند که مجبور شد تا آخرین پلان با او همراه شده و بحث و تبادل نظر کند.

داستان همه می دانند فیلم جدید اصغر فرهادی با پنه لوپه کروز NasimPlus@ نسیم پلاس

پوستر فیلم همه می دانند در جشنواره کن فرانسه ۲۰۱۸

 

داستان همه می دانند فیلم جدید اصغر فرهادی با پنه لوپه کروز NasimPlus@ نسیم پلاس

بازتاب فیلم جدید اصغر فرهادی در توییتر روی هشتگ FARHADI

 

اگر اینستاگرد حرفه ای هستید، متن و حاشیه نظرات جهانی درباره اکران فیلم همه می دانند اصغر فرهادی را در هشتگEVERYBODY’S KNOW‌ دنبال کنید که بیش از ۳۰ هزار پست روی آن تگ شده است. اصغر فرهادی هیچ صفحه ای در شبکه های اجتماعی ندارد. اما پنه لوپه کروز را در این نشانی اینستاگرامی در دسترس است که بعضا متن و حاشیه و پشت صحنه بخش هایی از این فیلم را که دوشنبه های هر هفته  سر صحنه آن می رفت را به اشتراک می گذارد.

 

داستان همه می دانند فیلم جدید اصغر فرهادی با پنه لوپه کروز NasimPlus@ نسیم پلاس

تصویر پست توییتری جشنواره فیلم کن فرانسه ۲۰۱۸ مبنی بر اکران همه می دانند اصغر فرهادی در مراسم افتتاحیه این جشنواره سینمایی اروپا.

پنه لوپه کروز، ۳ میلیون فالور دارد و فعالیت چندانی هم چون پر فالورهای اینستاگرام ندارد. آیا همه می دانند با اکران ۹۷، رکورد ۲۰ میلیارد تومانی گشت ارشاد ۲ را خواهد شکست؟ آیا ایران با همه می دانند اصغر فرهادی، سومین اسکار را شکار خواهد کرد؟

 

منبع: روزیاتو


مجید صادقیآبان ۲۳, ۱۳۹۷
چهره‌هایی-که-تصادفی-مشهور-شدند-NasimPlus@-نسیم-پلاس.jpg

5min2220

چهره‌هایی که تصادفی مشهور شدند

 

آن هایی که در رویای بازیگری و ورود به دنیای پرتجمل هالیوود هستند تمام عمرشان را به مشق شهرت می گذرانند. آن ها در کلاس های بازیگری، کلاس های خوانندگی، کلاس های حرکات موزون، کلاس های سخنوری و دیگر کلاس های آموزشی شرکت می کنند.
در این میان برخی از بازیگران به صورت کاملاً اتفاقی وارد این عرصه شده و به شهرت می رسند. برخی اوقات یک شخص فعال در حوزه سینما آن ها را در خیابان می بیند، در یک پیتزافروشی یا در فرودگاه. این بازیگران تنها در نتیجه خوش شانسی به شهرت می رسند و به عبارت دیگر تنها در زمان درست در مکانی درست قرار داشته اند. در ادامه این مطلب از نسیم پلاس شما را با بازیگران مشهور و مدل هایی که در نتیجه یک تصادف وارد این عرصه شده اند آشنا می کنیم.

10- شارلیز ثرون

چهره‌هایی که تصادفی مشهور شدند NasimPlus@ نسیم پلاس

 

شارلیز ثرون، بازیگر سرشناس اهل آفریقای جنوبی، هنگامی که با یک صندوقدار در بانک در حال بحث کردن بود مورد توجه قرار گرفت. بر اساس گزارش شبکه فاکس این بازیگر قصد داشت یک چک بین المللی را برای مادرش نقد کند اما بین او و صندوقدار درگیری پیش آمد. درگیری لفظی بین ثرون و صندوقدار مورد توجه یک ایجنت هالیوودی که پشت سر او بود قرار گرفته و خیلی زود به او پیشنهاد فعالیت در دنیای مد و بلافاصله بازیگری داده شد.

 

9- هریسون فورد

 چهره‌هایی که تصادفی مشهور شدند NasimPlus@ نسیم پلاس
هریسون فورد معروف در ابتدا یک نجار ساده و بازیگری ناشناخته بود که با جورج لوکاس آشنا شد. بر اساس ادعای شبکه فاکس نیوز، لوکاس قصد داشت که از بازیگران ناشناخته برای بازی در نقش های فرعی در فیلم «جنگ ستارگان» خود استفاده کند و یکی از مشاوران انتخاب بازیگران طوری برنامه ریزی کرد که هریسون فورد نیز برای تست بازیگری دادن به استودیو جورج لوکاس برود.
فورد نیز این موضوع را تایید کرده و در مصاحبه ای چنین گفته است:” من برای تست بازیگری گرفتن از دیگر بازیگران برای بخش های اصلی به جورج لوکاس کمک کردم و هیچ انتظار یا دلیلی از این کار برای این که در نقش هان سولو به کار گرفته شوم نداشتم. وقتی که بازی در این نقش به من پیشنهاد شد شگفت زده شدم”.

8- لانا ترنر

 چهره‌هایی که تصادفی مشهور شدند NasimPlus@ نسیم پلاس
این بازیگر سرشناس عصر طلایی هالیوود را باید نماد این موضوع دانست که دختران بد همیشه مشهور می شوند. بر اساس ادعای رسانه ها این بازیگر سرشناس هالیوودی هنگامی که نوجوان بود به جای حضور در کلاس تایپ کردن در دبیرستان به یک کافه در لس انجلس می رفت و همانجا بود که یکی از ناشران هالیوود ریپورتر متوجه او شده و در ادامه او را به بازیگران دیگر و یک ایجنت سینما معرفی کرد.

7- چنینگ تیتوم

 چهره‌هایی که تصادفی مشهور شدند NasimPlus@ نسیم پلاس
این بازیگر سرشناس در یک کافه کار می کرد که یک روز در خیابانی در میامی یک استعدادیاب متوجه او شده و او که رویایش بازی در فیلم بود را به دنیای سینما هدایت کرد.

6- سارا میشل گلار

 چهره‌هایی که تصادفی مشهور شدند NasimPlus@ نسیم پلاس
دختری که بعدها در سریال مشهور «بافی قاتل خون اشام» (Buffy The Vampire Slayer) بازی کرد در سن 4 سالگی کشف شد. بر اساس ادعای رسانه ها وی در یک رستوران در حال خوردن غذا بود که نظر یک ایجنت سینمایی را به خود جلب کرد و از آن زمان رفته رفته وارد دنیای سینما و تلویزیون شد.

5- جنیفر لارنس

چهره‌هایی که تصادفی مشهور شدند NasimPlus@ نسیم پلاس

دختر زیبای هالیوود در سن 14 سالگی وقتی که در میدانی در منهتن در حال راه رفتن بود کشف شد. در این هنگام یک ایجنت بازیگری به او نزدیک شده و ادامه داستان نیز همانی است که در فیلم هایش دیده اید. به گفته لارنس او از این اتفاق شگفت زده شد وقتی فرد مذکور از وی خواست که با او عکس بگیرد. سپس آژانس های بازیگری متعددی با او تماس گرفته و شهرت لارنس آغاز شد.

4- ناتالی پورتمن

 چهره‌هایی که تصادفی مشهور شدند NasimPlus@ نسیم پلاس
ناتالی پورتمن از حضور در کلاس رقص به جایزه اسکار دست یافت. وی در محله ای زندگی می کرد که یک ایجنت مدلینگ در آن حوالی سکونت داشت. یک روز ایجنت مذکور او را دیده و به پورتمن گفت که در صورت تمایل می تواند او را وارد دنیای مدلینگ کند. وی در مصاحبه ای با آسوشییتد پرس گفته که در آن زمان وی به بازیگری فکر می کرد اما در هر صورت قرارداد برای فعالیت در حوزه مدلینگ را امضا کرد.

3-کیت ماس

 چهره‌هایی که تصادفی مشهور شدند NasimPlus@ نسیم پلاس
او درس بازیگری نخوانده و بازیگر نیز نیست اما به صورت اتفاقی به یک مدل مشهور تبدیل شده و داستان به شهرت رسیدن او نیز فوق العاده است. سارا دوکاس، موسس یکی کمپانی مدیریتی حوزه مدل های لباس، در سال 1988 در حالی که در فرودگاه جان اف کندی نیویورک بود با ماس آشنا شد.
دوکاس از یک سفر اتستعدادیابی بازگشته بود. ماس در آن زمان یک نوجوان 14 ساله دست و پا چلفتی بود که برای سه روز در ایالات متحده به سر برده و در فرودگاه منتظر بودند که نوبت پروازشان رسیده و به خانه بازگردند. بدین ترتیب کیت ماس خیلی ساده و در نتیجه آشنایی تصادفی با یک ایجنت به یکی از مشهورترین و پرکارترین مدل های دوران تبدیل شد.

2- پاملا اندرسون

 چهره‌هایی که تصادفی مشهور شدند NasimPlus@ نسیم پلاس
پاملا اندرسون بازیگر و مدلی است که در هنگام یک بازی فوتبال مدرسه ای در کانادا کشف شده و در سریال «نگهبان ساحلی» (Baywatch) به شهرت رسید. در هنگام اجرای این مسابقه یک تصویربردار متوجه اندرسون و لباس خاص او در میان تماشاگران شد و با انداختن دوربین روی او، باعث شد که در روی نمایشگر ورزشگاه تصویری از وی ثبت شود که با عکس العمل تماشاگران مواجه شده و اندرسون نیز وارد میدان شد. بدین ترتیب اندرسون در نتیجه ی کنجکاوی یک تصویربردار ورزشی به شهرت رسیده و بزرگ ترین مدل دهه 90 لقب گرفت.

1- روزاریو داوسون

 چهره‌هایی که تصادفی مشهور شدند NasimPlus@ نسیم پلاس
روزاریو داوسون، بازیگر فیلم «شهر گناه» (Sin City) زمانی که تنها 15 سال داشت روی صندلی نشسته بود که پدرش متوجه شد یک نفر در خیابان آن ها در حال فیلم برداری است و با شوخی از او خواست که از طبقه بالا پایین آمده و به قول خودش با رفتن به خیابان «کشف» شود. در کمال ناباوری، «کشف شدن» همان چیزی بود که رخ داد. داوسون در مصاحبه ای در این مورد چنین گفته است:” من حدود یک هفته در حالی که آن ها در حال فیلم برداری بودند آن اطراف می پلکیدم.
همانجا بود که لری کلارک [کارگردان] کورنیه هارمونی و برخی دیگر از تیم تولید متوجه من شدند. آن ها دنبال مکانی برای فیلم برداری در همان حوالی بودند”. خیلی زود داوسون برای بازی در فیلم «بچه ها» (Kids) انتخاب شده و به شهرت رسید.
منبع: برترینها

Aft@bآبان ۲۳, ۱۳۹۷
آموزش-ساخت-ظروف-هفت-سین-ساده-و-زیبا-NasimPlus@-نسیم-پلاس.jpg

2min5070

آموزش ساخت ظروف هفت سین ساده و زیبا

 

چیدن هفت‌سین یکی از رسم و رسومات لذت‌بخش و زیبای ما ایرانی‌ها است. درست که در هر ظرفی می‌شود هفت‌سین را چید اما این روزها اکثر افراد دنبال ظرف و ظروف خاص برای تزئین سفره‌های هفت‌سین هستند. ما فکر می‌کنیم لازم نیست همیشه برای این‌که تزئینات سفره‌هفت‌سین شما خاص و چشم‌نواز و تعریف ‌کردنی باشد، برایش پول خرج کنید. با نسیم پلاس همراه باشید تا در حین دیدن تصاویری زیبا از چیدمان سفره‌هفت سین به شما بگوییم که چه طور با هزینه کم و خلاقیت می‌توانید هفت‌ سین‌تان را بچینید.

ابتدا چند تکنیک را که می‌توانید روی ظروف مختلف پیاده کنید با هم مرور می‌کنیم؛ اما باید قبل از آن بدانید که چه ظروف و لوازمی برای هفت‌سین مناسب‌اند و از کجا باید خریداری شوند. ظرف‌های سفالی و پلی‌استر را از فروشگاه‌هایی که لوازم هنری می‌فروشند، تهیه کنید. ظرف‌های بلورین را هم از مغازه‌های لوازم‌خانگی بخرید. رنگ‌های آکریلیک و گواش هم مناسب کار روی سفال و پلی‌استر هستند. برای نقاشی روی شیشه و بلور هم به رنگ‌های ویترای نیاز دارید. بقیه لوازم را می‌توانید از خرازی‌ها تهیه کنید.

 

تکنیک ویترای (نقاشی روی شیشه)

درست که در هر ظرفی می‌شود هفت‌سین را چید اما این روزها اکثر افراد دنبال ظرف و ظروف خاص برای تزئین سفره‌های هفت‌سین هستند.

 

با این تکنیک شما می‌توانید ظرف‌های قدیمی خودتان را سروشکلی جدید بدهید و آن‌ها را برای تزئین سفره هفت سین استفاده کنید. مثلاً نیم لیوان‌ها، کاسه‌های آجیل یا ماست‌خوری، گیلاس‌ها و بستنی‌خوری‌ها را می‌توانید رنگ کنید و به شکلی جدید درآورید. رنگ‌های مخصوص نقاشی روی شیشه بانام «ویترای» به فروش می‌رسند و دو نوع پایه آب و پایه تینر دارند؛ یعنی حلال آن‌ها آب یا تیتر است.

برای این‌که رنگ‌های کنار هم با یکدیگر ترکیب نشوند و کار خطوط واضحی داشته باشد باید از خمیر دور گیر استفاده کرد. ابتدا نقش دلخواه را با این خمیرها که رنگ‌های مختلف دارند، روی ظرف بکشید و بعد از خشک شدن لاینر (همان خمیر دور گیر)، رنگ‌آمیزی طرح را شروع کنید. بعد از مدتی نه‌چندان زیاد خشک می‌شوند و اگر با اسفنج و نرم و سریع شسته شوند، رنگ‌ها پاک نمی‌شوند.

 

تکنیک دکوپاژ

آموزش ساخت ظروف هفت سین ساده و زیبا NasimPlus@ نسیم پلاس

 

در این سبک‌کارهای هنری معمولاً طرح یا نقشی روی ظرف چسبانده می‌شود. در بازار و فروشگاه‌های لوازم هنری برگه‌هایی با طرح‌ها و نقش‌های متنوع مخصوص دکوپاژ به فروش می‌رسند که کافی است نقش را با قیچی ببرید و آن را در آب خیس کنید. کاغذ زیرین نقش جدا می‌شود و طرح موردنظر که معمولاً روی زمینه بی‌رنگی چاپ‌شده است، باکمی چسب در پشت آن، آماده است که روی سطح دلخواه چسبیده شود.

بعدازاین مرحله باید روی نقش دکوپاژ را با چسب مخصوص پوشاند. این چسب بعد از خشک شدن بی‌رنگ می‌شود و برای ثابت کردن طرح روی ظرف ضروری است. فقط باید دقت کرد که برای کارهای ابتدایی طرح دکوپاژ را کوچک برش بزنید که چسباندن آن راحت باشد و موقع گذاشتن روی بدنه ظرف، زیر کاغذ نقش دار حباب ایجاد نشود.

این تکنیک را حتی روی ظروف شیشه‌ای هم می‌شود اجرا کرد. برای پیاده کردن این تکنیک روی ظروف سفالی یا پلی‌استر بهتر است ظرف ابتدا رنگ شود. البته این را هم باید اضافه کرد که با دستمال‌های سفره طرح دار و چسب چوب هنری رقیق‌شده هم می‌شود این تکنیک را اجرا کرد؛ اما باید لایه‌های اضافی و بدون طرح دستمال را جدا کرد.

 

تکنیک پتینه

درست که در هر ظرفی می‌شود هفت‌سین را چید اما این روزها اکثر افراد دنبال ظرف و ظروف خاص برای تزئین سفره‌های هفت‌سین هستند.

 

این تکنیک بر روی ظرف‌های سفالی و پلی‌استر اجرا می‌شود. ابتدا باید زمینه ظرف را به رنگی ساده رنگ‌آمیزی کنید. بعد از خشک شدن رنگ زمینه با وسایلی مانند قلم­های نوک پهن، قلم­های چتری، اسفنج، گلوله‌ پارچه‌ای ضخیم یا مقداری فویل آلومینیوم مچاله شده و آغشته کردن آن‌ها به رنگی دیگر که بهتر است متضاد یا تیره‌تر از رنگ زمینه باشد، به‌صورت ضربه‌ای روی ظرف ضربه زده، آن را منقش کنید.

اگر از رنگ‌های مسی، طلایی یا نقره‌ای برای پتینه کردن استفاده کنید ظروفی که برای تزئین سفره‌هفت سین درست کرده‌اید جلوه‌ای اشرافی پیدا می‌کنند.

 

 

موزاییک‌کاری

درست که در هر ظرفی می‌شود هفت‌سین را چید اما این روزها اکثر افراد دنبال ظرف و ظروف خاص برای تزئین سفره‌های هفت‌سین هستند.

 

خرده‌های سرامیک، کاشی یا آیینه هم برای تزئین ظروف سفالی یا پلی‌استر به کار می‌روند. البته کار با آن‌ها به کمی صبر و حوصله و مهارت نیاز دارد اما نتیجه بسیار جذاب خواهد شد. برای اجرای این تکنیک باید تکه‌های شکسته سرامیک و کاشی را با چسب مخصوص این کار روی ظروف چسبانده و بعد با بتونه‌ای خاص فضای بین آن‌ها را پرکرده و در آخر با سمباده سطح را صاف کنید.

مرحله شکستن کاشی، کار هرکسی نیست اما اگر توانستید کاشی شکسته ریز پیدا کنید بد نیست برای چیدمان سفره هفت سین امسالتان این تکنیک را هم امتحان کنید.

 

 

ایده های دیگر برای سفره هفت سین:

بعد از آشنا شدن با این تکنیک‌ها و دیدن تصاویر مرتبط با آن‌ها بیایید تعدادی دیگر ایده تزئین هفت سین ببینید و کمی درباره‌شان بخوانید:

– ظروف سفالی را به شکل چهل‌تکه طرح بزنید و رنگ کنید. رنگ‌های تند و گرم به کار ببرید تا هفت‌سین شادی داشته باشید.
– اگر اهل دوخت‌ودوز و کار با نمد هستید کل سفره هفت‌سین را با نمد و به‌صورت نمادین درست کنید.

– در ایده نمدی دیگری می‌توانید با نمد و روبان کاسه‌هایی برای تزئین هفت سین درست کنید که داخل آن‌ها سیر و سیب و سرکه و بقیه خانواده را بریزید.
– اگر به هنر بافتن و قلاب‌بافی وارد هستید امسال برای تزئین سفره هفت سین از این هنر بهره بگیرید و همه سفره یا برخی از وسایل یا تزئینات آن را باهنرتان مزین کنید.
– اگر وقت یا حوصله بافتن در این حجم زیاد و در این مدت کم را ندارید حداقل یک عروسک به شکل نماد سال (که امسال سگ نماد سال است) ببافید.
– در کنار دیگر تزئینات سفره هفت سین یک سگ نمدی هم درست کنید تا با گذاشتن آن در کنار دیگر اجزا، عکسی که کنار سفره می‌گیرید مشخص‌کننده نماد سال 97 باشد.

آموزش ساخت ظروف هفت سین ساده و زیبا NasimPlus@ نسیم پلاس

 

– کاسه‌ها یا ظروف قدیمی‌تان را با چسباندن پارچه، تور، روبان، نوارهای کنفی یا کتان، گل‌های پارچه‌ای و انواع دکمه، مرواریدهای ریزودرشت، پولک و مهره‌های شیشه‌ای تزئین کنید.

– اگر به هنر خمیر (چینی، عروسک‌سازی یا فیمو) تسلط دارید. همه یا بعضی از وسایل سفره‌ هفت سین را با خمیر درست کنید.
– برای تزئین هفت سین، تنگ ماهی یا تخم‌مرغهای سفره وسایل آن از تور، روبان و دیگر وسایل خرازی استفاده کنید.

– به‌جای ظروف تکی برای اجزاء سفره هفت سین می‌توانید از ظروف شیرینی‌خوری چند خانه، طبقاتی یا اردورخوری هم استفاده کنید.
– با نخ‌های ضخیم نمدی و مقداری چسب چوب کاسه‌های نمدی درست کنید. باید برای این کار یک‌کاسه را به‌عنوان قالب بردارید و از کف آن نخ‌ها را بچسبانید و دورهم بپیچید. به همین ترتیب باید لایه‌های نخ را روی یکدیگر و به شکل کاسه به هم بچسبانید.

– اگر ظرف‌های سفال یا پلی‌استر گرفته‌اید اما دیگر حوصله یا وقتی برای رنگ کردن یا دیگر تزئینات روی آن‌ها ندارید، نگران نشوید. با مقداری پارچه و چسب حرارتی می‌توانید کل ظرف را پارچه پیچ کنید و با چسباندن کمی تور به لبه آن‌ها تزئینشان کنید و برای چیدمان سفره هفت سین از آن‌ها استفاده کنید.
– اگر از آن خانم‌های هنرمندی هستید که در زمینه شیرینی‌پزی و فوندانت تبحر دارید هفت سینتان را با فوندات بر روی کاپ کیک درست کنید.

– اینکه سفره نوروزی‌تان را کجا بچینید که در طول تعطیلات و رفت‌وآمدهای نوروزی هم توی دست‌وپا نباشد و درعین‌حال در معرض دید قرار گیرد، نکته‌ای است که باید قبل از اقدام به تزئین سفره هفت سین به آن توجه کنید. بهتر است آن را جایی بچینید که گوشه‌ای از اتاق پذیرایی باشد و خیلی هم وسیع و جلوی راه نباشد.
– برای تزئینات سفره هفت سین شمع و شمعدان را فراموش نکنید که حضور آن‌ها و نور ملایمشان قطعاً نمایی زیبا و جذاب به سفره نوروزی‌تان می‌بخشد.

آموزش ساخت ظروف هفت سین ساده و زیبا NasimPlus@ نسیم پلاس

 

منبع: نی نی سایت


Aft@bآبان ۲۳, ۱۳۹۷
رسوایی-های-بزرگ-هالیوود-در-سال-۲۰۱۷-NasimPlus@-نسیم-پلاس.jpg

4min1900

رسوایی های بزرگ هالیوود در سال ۲۰۱۷

 

سال ۲۰۱۷ از آن سال های فراموش نشدنی برای دنیای سرگرمی بود که بیش از هر چیزی رسوایی های بزرگ هالیوود در آن خبرساز شد و همه را شوکه کرد . چه کسی فکر می کرد که سال ۲۰۱۷ به یکباره با این همه هیجان و شگفتی به صورتی دراماتیک به پایان برسد؟ از ادعاهای بی پایان و فراتر از حد تصور درباره سوء استفاده و بدرفتاری جنسی گرفته تا اخاذی و حق السکوت گرفتن و سوء استفاده جنسی از کودکان، سال گذشته یکی از بدترین سال ها در دنیای سلبریتی ها بود که نگاه بسیاری از مردم را به این بخش از جامعه به شدت تغییر داد.

در این میان شاید بزرگ ترین افشاگری ها در مورد رسوایی های بزرگ هالیوود و در کل سلبریتی ها، مربوط یه رسوایی های ماه های پایانی سال در دنیای هالیوود بود که بشدت این ویترین زیبا را تحت تاثیر قرار داده و ناهنجاری ها و زشتی های درونی آن را به نمایش گذاشت. بدین ترتیب اگر چه سال ۲۰۱۷ همه نوع رسوایی و افتضاحی در دنیای سلبریتی ها به بار آمد، اما در ادامه این مطلب از نسیم پلاس قصد داریم شما را با ۱۵ مورد از مهم ترین و پر سر و صداترین رسوایی های بزرگ هالیوود در سال ۲۰۱۷ اشنا کنیم.

 

۱۵- رسوایی های بی پایان تایگر وودز

رسوایی های بزرگ هالیوود در سال ۲۰۱۷ NasimPlus@ نسیم پلاس

 

ماه می سال گذشته تایگر وودز، قهرمان افسانه ای گلف جهان بعد از اینکه هنگام خواب در داخل خودرو خود پیدا شد به دلیل مصرف مواد مخدر هنگام رانندگی در فلوریدا دستگیر گردید. تست های ماموران پلیس نشان می داد که در نمونه خون وی مقادیر زیادی از داروهای مخدر و مُسکن مانند ویسولین، دیلائودید، زاناکس، امبین و تی اچ سی یافت شد.

در ماه آکوست وی با مسئولین اداره پلیس به توافق رسید که با اعتراف به رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر و شرکت در کلاس های بازپروری، ۲۰ ساعت خدمات اجتماعی، شرکت کردن در کارگاهی که در آن قربانیان رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر و مشروبات الکلی در مورد تاثیرات این تصادفات بر زندگی آن ها داشت صحبت می کنند، همچنین پرداخت ۲۵۰ دلار جریمه نقدی و البته اهدای ۲۵۰ دلار دیگر به یک مرکز خیریه مراقبت از قربانیان این گونه حوادث رانندگی از اتهامات تبرئه شود. البته در صورتی که وی تمامی این اقدامات را به موقع و به درستی به پایان برساند دیگر این نمونه از زیر پا گذاشتن قوانین در پرونده او درج نخواهد شد. مورد تایگر وودز و روابط خارج از ازدواجش یکی از شوکه کننده ترین رسوایی های بزرگ هالیوود در سال ۲۰۱۷ لقب گرفت.

 

۱۴- اتهامات جنسی به سی کی لوییس

رسوایی های بزرگ هالیوود در سال ۲۰۱۷ NasimPlus@ نسیم پلاس

 

در گزارشی از نیویو